Karadeniz Pet

sizce artık kızışmış mı

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
birde benım kuşum çok fırlama yani çok acayıp bişey tek ayagından aşşa sallanıyor tünekte çok acayip bi uçuşu var füze gibi aşşa inip çıkıyor çok hızlı bu yüzden çok mu hırpalıyor acaba kendini erkek kuşum daha sakin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

herşeyleri var aslında ama baska ne yapmam gerekıyor kı vıtamınlerı var gaga taşı var suyuna vıtamnını katıyorum şampiyon markalı mama alıyorum özgürce uçuyorlar istedikleri zaman yuvalarına gırıyorlar

evet tabiki de oynuyorlar sürekli öpüşüyorlar dipdibeler erkek kuşumla beraber bir çiftimden hariç birde yeşil bir muhabbet kuşum var hangi ırktan bilmiyorum 5 aylık o özürlü geldi bana uçamıyor parmakları yamuk dha tüylerinin altında ilk çıkan gri tüyleri var kanatları yamuk duruyor o bile yavaş yavaş yükselmeye başladı uçmaya çalıştığında biraz daha uzağa uçabiliyor ama parmakları yamuk dengede duramadan yan devriliyor sonra kendini toparlıyor kıyamıyorum ona erkek birde piço piço diyor ama ben öğretmedim bana geldiğinde bunu söylüyordu :D ama bir sıkıntım var dişi kuşum yavru kuşumu eziyor hep kafese girmesini istemiyor yuvalığa yaklaştırmıyor

Geri