Karadeniz Pet

Sizce böyle bir kafes çift kuşların yavrulaması için ideal mi ..

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
Sahibindende bulmuştum ben ilanı hatırlamıyorum ama çok güzel kullanışlı malzemeleri kargo vs herşey 40 TL almıştım

Güzel bir kafes kullanışlı kuşlarda alıştı zaten daha fazla hareket etme alanları oluştu tavsiye ederim

Güzel bir kafes kullanışlı kuşlarda alıştı zaten daha fazla hareket etme alanları oluştu tavsiye ederim

Teşekkür ederim ilandaki telefon numarasını aldım . peki kaç gün içerisinde geldi ve herhangi bir yerinde zarar var mıydı geldiğinde.

Hiç bir zarar olmadı zaten tek bir paket halinde geliyor siz kuruyorsunuz kafesi izmirden istanbula 2 günde geldi gaziantepe 3 gün sürer diye tahmin ediyorum

Bu çifthanelerde aradaki teli çıkardığımızda kuşlar yavrularıyla birlikte ailece yaşayabilir mi?

Arkadaşlar hala kararsızım alıp almamakta. Başka tercih bildirmek isteyen varsa çok memnun olurum. Kararsız kalmamın sebebi ise kuşlarım halihazırdaki kafese çok alışıklar . Kafesi değiştirirsem yumurtlama döneminin uzamasından korkuyorum. Bu konuda da bilgi sahibi olan varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim.

Çifthane daha mantıklı bencede, diğeri içinde yumurtlamaya çok yakınsa şimdi değiştirme derim.

Eğer yumurtlama durumu söz konusuysa hiç boşuna değiştirme. Ama illaki birini alacaksan çifthane al.

Geri