Karadeniz Pet

Sizce Bu Mutasyon Mümkün Mü?

böle kuşlar zaten var hocam merak etmeyin ama çok nadir bulunur evde bakanlar var böle kuşlara

böle kuşlar zaten var hocam merak etmeyin ama çok nadir bulunur evde bakanlar var böle kuşlara

Ben daha önce fotoğraf olarak görmüştüm yarısı mavi yarısı yeşil montaj sanmıştım çok hoş duruyor elinde olan kim bilir ne kadar fiyat çeker

Bizim türk milleti fırsatçıdır böle kuşu olan dünya para ister.

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sedatımmm

Darısı başıma kardeşimm inşallah benim yavrularımdanda çıkan oluurr. :)

sedatımmm

Darısı başıma kardeşimm inşallah benim yavrularımdanda çıkan oluurr. :)
Senin değilde benim çiftten umutluyum fallow alırsam bi iki tane kendime ev alırım diye düşünüyorum :) :eek:

Yuh sedat' ım kaç para ki kuşş kendine ev alıyorsun alt tarafı kırmızı göz değil mi farklı bir özelliği mi var.

Bizim arkada Üretimci Yapıyordu Yarısı Yeşil Yarısı Mavi Suni dölleme Sayesinde oluyor doğal yollarla nadir sayıda olur.

Bizim arkada Üretimci Yapıyordu Yarısı Yeşil Yarısı Mavi Suni dölleme Sayesinde oluyor doğal yollarla nadir sayıda olur.
Bizede bi sarı-laci yaparmı :)

Boyama olabilirmi?

Vay be Bilal abiden öğrenmek lazım başka üretebilmiş mi satıyormu fiyatı nedir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Boyama olabilirmi?

Sanmıyorum açıkcası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

piyasaya sürmesi lazım bu kuşları iyi köşeyi döner valla :)