Karadeniz Pet

Sizce Burda Kaç Kuş Var ?

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
59 saydım :)

59 saydım :)

özellikle gri aramamin nedeni gri çiftten yavru alıp fanatik bjk li yapmak istiyorum

birde bazi arkadaşlar bana inat mi yoksa başka bir nedenden dolayi mi böyle gri konusu geçince hemen beni hatirlamalarina uzulsem mi üzülmesem ayrı bir his içindeyim 9 ay oldu hala da arıyorum bulana kadar da aramaya devam edeceğim elinde sonunda bulacagima da inanıyorum ozaman herkez görecek
beni gri kuş konusu geçince iyi yada kötü hatırlayan herkese de teşekkür ediyorum...

özellikle gri aramamin nedeni gri çiftten yavru alıp fanatik bjk li yapmak istiyorum

birde bazi arkadaşlar bana inat mi yoksa başka bir nedenden dolayi mi böyle gri konusu geçince hemen beni hatirlamalarina uzulsem mi üzülmesem ayrı bir his içindeyim 9 ay oldu hala da arıyorum bulana kadar da aramaya devam edeceğim elinde sonunda bulacagima da inanıyorum ozaman herkez görecek
beni gri kuş konusu geçince iyi yada kötü hatırlayan herkese de teşekkür ediyorum...

Tugay abi bizi yanlış anlama sakın şahsen bende uygun bişe bakıyorum sana belki ben sana bulurum diye pazar gitcen mi sen organizasyona orada olur belki

75 vardır Tugay bey size özelden yolladıgım resimler işinize yaradımı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

saydınızmı bide yahu :)