petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce cift olurlar mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yagmur efe tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. yagmur efe
    Gizli

Arkadaşlar kuslarim çift olmaya adaymidir.1haftadir beraberler :) dişi arada sirada gaga atio ama olsun :)

2. Tuan MAKSEL
    Gizli

2 side kızışmış dişi. fotoğraf beni yanıltmıyorsa

3. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

sürekli fotodaki gibilerse sorun olmaz ara sıra fazla ilgiden bunalabiliyorlar benim poyrazsa öyle dişilerin biri yüz vermeyince hemen diğerine sulanıyor kerkenez :D

4. yagmur efe
    Gizli

Bnimkiler ara sira böle genelde Kiz kizio gaga atio ama erik hep kizi takip ediyor :) kizn kuyruğuna, ayagina dokunmaya calisio :)

5. Tuan MAKSEL
    Gizli

kardeş sen bu kuşların gagalarının gözuktüğü net bi resim at 2 side dişiye benziyor

6. yagmur efe
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

Acik mavi erkek değil mi ?

7. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Yem olarak yulaf içimi veriyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Tahta tünek kullanın.Kalamar kemiği varmı göremedim.Bir tünekte daha yukarıda olabilir belki ama kafes dar biraz.4 tane yemlik gördüm sanırım başka yemlerde var.

8. yagmur efe
    Gizli

Ewet yulaf içini çok sewiolarr, durmadan yiyorlar

9. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Bende çok veriyordum da o biraz serinletir yazın verilir genelde çok yerse ishal olur dediler bende az veriyorum.
    Ballı yem veriyorum bir kapta ama çubuk değil normal vitaminli meyveli ballı yem.
    Diğerinde de bonie ve vitakaraftı karışık veriyorum başka yem markalarını deniyorum.
    Bazende yulaf içi.Yulaf çok güçlü bir besin ama dediğim gibi fazlası erken tüye sokabiliyor.
    Tüye girincede kuşta huzur kalmıyor tabi bizdede.

10. yagmur efe
    Gizli

Ewet kafes küçük :( . bi sorun cikarirmi ? Tahta tünek ile kalamar kemigi alcm. Tesekkurler

Sayfayı Paylaş