Karadeniz Pet

Sizce dişimi Erkekmi ?

• Konbuyu başlatan sakaryaa54
  • Başlangıç tarihi
S

sakaryaa54

Guest
Merhaba muhabbet kuşu aldım aldığımda çok küçüktü Petshop Tam Olarak Anlıyamadı ama erkek dedi Sizce Erkekmi aldığımdan 5 ay filan geçti yanına dişi aldım çiftleşmesi için ve şimdiki hali ;
xRJOaZ.jpg
[/url]

x39ELA.jpg
[/url]

bence dişi ..flaş da gelmiş heralde yüzüne

flas siz bir resim çekerseniz daha iyi bir bilgi veririz...

bu arada kafesin boyaları çok kötü durumda. tatlıların sağlıklarını etkileyebilir yeni bir kafes alın isterseniz ya da bakım yapın

bu arada kafesin boyaları çok kötü durumda. tatlıların sağlıklarını etkileyebilir yeni bir kafes alın isterseniz ya da bakım yapın

katılıyorum. bir kuşçu, fırın boyalarının kafeslerin boyandığı boya ile aynı olduğunu, kuş besleyenlerin kafeslerini bu fırın boyaları ile boyayabileceklerini söylemişti. ne kadar doğrudur bilemem denemedim. ama böyle bir bilgi verilmişti bana. ya da maceraya girişmez, yeni bir kafes alırsınız. hatta pirinç kafes alırsanız hem boya dökülmesi sorunu yaşamazsınız hem de kuşlar için daha sağlıklı bir ortam oluşturmuş olursunuz.

K6ZJ90.jpg
[/url] Yeni çektim umarım dişi değildir çünkü aldığım yere 3 kere sordum erkek dedi :)

xBZLzL.jpg
[/url]
Napıcam ben şimdi iki tane dişiyle :D mavisini gönderemem o önce geldi uzun zamandır yanımda :(

ikisine de birer erkek al bence. kuşlar çok güzel, geri verme. eş tutup yavru versinler.

İki bacı birlikte yaşasınlar sonra iki erkek daha alırsınız.

Ben şimdi maviliye bi tane erkek alsam yumurtlarmı Hani Damızlık Falan filan Diyorlar O konuyu pek çözemedim o.0

Geri