Karadeniz Pet

sizce en kaliteli vitamin markasi?

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
Hangi marka vitamini kullanmaliyiz sizce ?

avisol markasını öneririm kaliteli bir vitamindir

Sera ürülnlerini kullan. Alman malı. Tek geçerim. Sera nın vitamin plus ını ve mineral plus ını tavsiye ederim.

Tesekkurler cevaplar icin serayi aliyim yarin her petshopda bulunur dimi bende deep diye bi vitamin varda bitmek uzre degistiriyim markayi

Herkes farklı birşey söylemiş kafalar bayağı karışacak ama en iyi vitamin SÜPERVİT 'tir. Kullandığınız vitaminin içeriklerinin çok daha fazla vitamin kaynağı Süpervit'te mevcuttur.

Ben yıllardır kullanırım çok çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim.

Evet kafa karistirici oldu biraz deniycez birini artik:)

Yazılanların çoğunun kozmetik ürünler olduğunu düşünüyorum. Sera pahalı ancak boşuna pahalı değil. Plastik şişedekilerden de uzak durulmalı.

Benim elimdeki seralar hep koyu kahve plastik sisedeler zaten isigi almamasi gerekir bozulur yoksa

Avisol cam şişede. Kaliteli mi hayır değil. Bende de Sera vardı cam şişedeydi. Şimdiki plastik. Koyu kahve renkli. Şişenin cam olması her zaman sağlık demektir.

Son düzenleme:
Avisol cam şişede. Kaliteli mi hayır değil. Bende de Sera vardı cam şişedeydi. Şimdiki plastik. Koyu kahve renkli. Şişenin cam olması her zaman sağlık demektir.

Demekki ambalaj degisikligine gittiler bende korktum elimdekiler sahte mi diye

Bende alman pro üreticilen kullandığı vit+protein+mineral kombinasyonu olan SUPRAVİTA 50ml kullanıyorum. Kendileri alman malıdır ve TRye almer kimya getiriyor.

Geri