Karadeniz Pet

Sizce Eş Almalımıyım Bi Bakar mısınız?

Emre KARAN

Meraklı Üye
Arkadaşlar 9 aylık bi erkek yerli kuşum var son zamanlarda tüh dökümünden sonra özellikle parmaklarıma konuyor sürekli onlarla konuşuyor ve ağzından yem çıkartıyor parmaklarıma yedirmeye çalışıyor bu durum beni çok üzüyor sizce kuşuma eş alma zamanım geldi mi? ağzından yem çıkartma nedir gölgesiyle konuşuyor bide sürekli kafa falan sallıyor tüh dökümünden sonra çok değişti sizce ne kadarlık kuş almalıyım ve alacağım kuş yerli kuş olmak zorunda mı cins almak istiyorum kuzenimin eşinin hobi hanesi var oradan alacam :D bana bi yardımcı olur musunuz lütfen arkadaşlar yoğun çalışma tempomdan dolayı çok aksattım hayvancağızı en kısa zamanda çözmek istiyorum bide ben kuşumu öyle 1 hafta eş bulsun diye kimseye veremem 1 hafta onsun yapamam bunun başka artarnetiifi yok mu ? şimdiden teşekkürler o değerli yorumlarınız için. resim kısa zamanda atacağım.

hocam siz istanbulda oturuyorsunuz nasıl olacak o bide resimleri var mı?

hocam siz istanbulda oturuyorsunuz nasıl olacak o bide resimleri var mı?

profılde ist/antalya yazmışsın
resımden bakarak kuş alınmasına karşıyım gel gör al en iyisi :)
ama resım istersen yollarım tabiki istanbul da isen :)

Arkadaşlar 9 aylık bi erkek yerli kuşum var son zamanlarda tüh dökümünden sonra özellikle parmaklarıma konuyor sürekli onlarla konuşuyor ve ağzından yem çıkartıyor parmaklarıma yedirmeye çalışıyor bu durum beni çok üzüyor sizce kuşuma eş alma zamanım geldi mi? ağzından yem çıkartma nedir gölgesiyle konuşuyor bide sürekli kafa falan sallıyor tüh dökümünden sonra çok değişti sizce ne kadarlık kuş almalıyım ve alacağım kuş yerli kuş olmak zorunda mı cins almak istiyorum kuzenimin eşinin hobi hanesi var oradan alacam :D bana bi yardımcı olur musunuz lütfen arkadaşlar yoğun çalışma tempomdan dolayı çok aksattım hayvancağızı en kısa zamanda çözmek istiyorum bide ben kuşumu öyle 1 hafta eş bulsun diye kimseye veremem 1 hafta onsun yapamam bunun başka artarnetiifi yok mu ? şimdiden teşekkürler o değerli yorumlarınız için. resim kısa zamanda atacağım.

Aynisino benim saskinda yapiyor yem cikarma golgesyle konusma bide topu var basindan ayrilmiyor 8 aylik kusum 15 gun tatile ciktim arkadasa biraktim geldigimde beni unutmamis bana cok duskun benden uzaklasir diye es almiyorum ne yapsam acaba

Damizlik disi alabilirsin ciftlesirler ama erkek kusun artir sana ilgidi olmaz disi kusa ilgisi olur

Çok fazla ilgilenemiyorsan al hayvana bir eş mutlu mesut yaşasınlar hem güzel güzelde yavruları olur, beğendiğin yavrulardan birini de kendine ayırırsın alıştırıp konuşturursun.

Geri