petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce eş olmuşlarmıdır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar mrb benim 2 tane biri dişi 3 yaşında biri erkek 1,5 yaşında muhabbetlerim var kafesleri ayrı yerdeler birbirlerinee otuşuyolar bende dişinin kafesine parmağımı gosteriyorum opusme harketi yapıyo goz bebekleri değişik oluyo sizce eş oldularmı.

2. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Denemekten zarar gelmez.
    kafesleri birleştirin.
    Erkeğin olduğu kafese atın dişiyi.

3. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    tmm biraz daha ayrı tutumayı duşunuyorum çunku daha 1 gun ayıralı kafeslerini biraz kavga vardıda.

4. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Sanırım ilk mesajınızda eksik bilgi vermişsiniz.
    Ayıralı 1 gün olduysa 1 hafta civarı ayrı kalsınlar.

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Ayrı duran kuşlar nasıl eş olsun. Birde yaş farkları çok özellikle dişi çok büyük bence fazla ayrı tutmayın.

6. Ahmet Can Sari

Abi birbirine alışsınlar diye ayrı tutuyor arkadaş.
    Yaş farkı banada değişik geldi ama hiç üretim yapmadım... Eğer büyüklük konusunda bir sorun yoksa olur diye düşünüyorum. Okuduklarıma göre ve düşüncelerime görede erkeğin sahiplendiği kafese dişi konursa ev sahibi avantajıyla erkek baskın olur önemli olanda erkeğin baskın olması:)

(tabi bunlar forumdaki başka paylaşımcılardan duyupta kendi aklımda yorumladıklarım)

Sayfayı Paylaş