Karadeniz Pet

Sizce Eş olurlar mı?

Onur Antalya

Meraklı Üye
ja2e6u2u.jpg
a8upazub.jpg
rababada.jpg

Dişiyi alalı 3 gün oluyor.erkek yaklaşık 2 aydır bizde dişiyi yanına attım ama henüz bir yakınlaşma yok.dişi çok soğuk duruyor kafese yaklaştığımda korkup çırpınıyor.dişi jumbo kırması sanırım erkeğe göre çok az daha iri.bayramdan sonrasına kadar beklemeyi düşünüyorum görmek için.fikriniz nedir?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

resimler bulanık dişinin burun deliklerini yakından çek at bakiyim kızgınlaşmış mı burdan bana açok pembe gibi geldi ama kahverengiyse zaman kaybetmeden bi yumurtalık tak o zaman dişi erkeğe yakınlaşabilir

daha beli olmaz zamamna ihtiycı var ne kadaar diye sorma kuşlara baglıdır 1 haftada olabilir1 ayda kuşlara balı tamamen belkinde hiç olmaz :( kavga yoksa ve azda olsa yakınlaşma erkek kur vsyapmaya calışıyorsa ola bilir

ygusy3y9.jpg
2uty9u8y.jpg
zy3usydu.jpg

Kavga yok dişi kuş genelde etrafı izlio erkek sürekli kur yapıyo hem dişiye olmadı suluğa :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:05 --

Bu arada yumurtalık (yuvalık) hep taklılı kafeste

yuvalık takılı dursun kavga yoksa eş olurlar bir sal bak erkek kur yapıyormu yem kusuyormu ben 3 gün sonra salıyorum yem kusmaya başlıyor kafesin üstünde

Bnm öbür çiftin erkeği yem kusuyo iyi anlaşıyorlar dişi kuyruk kaldırıyo ama erkek çiftleşmio.erkek 2 yaşında dişi 1 yaşında.

Diğer erkeğide salıp bi deneyeceğim bayramdan sonra

Geri