petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce Eş olurlar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Antalya tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Dişiyi alalı 3 gün oluyor.erkek yaklaşık 2 aydır bizde dişiyi yanına attım ama henüz bir yakınlaşma yok.dişi çok soğuk duruyor kafese yaklaştığımda korkup çırpınıyor.dişi jumbo kırması sanırım erkeğe göre çok az daha iri.bayramdan sonrasına kadar beklemeyi düşünüyorum görmek için.fikriniz nedir?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Veysel.

Veysel. Guest

resimler bulanık dişinin burun deliklerini yakından çek at bakiyim kızgınlaşmış mı burdan bana açok pembe gibi geldi ama kahverengiyse zaman kaybetmeden bi yumurtalık tak o zaman dişi erkeğe yakınlaşabilir

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    daha beli olmaz zamamna ihtiycı var ne kadaar diye sorma kuşlara baglıdır 1 haftada olabilir1 ayda kuşlara balı tamamen belkinde hiç olmaz :( kavga yoksa ve azda olsa yakınlaşma erkek kur vsyapmaya calışıyorsa ola bilir

4. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Kavga yok dişi kuş genelde etrafı izlio erkek sürekli kur yapıyo hem dişiye olmadı suluğa :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:05 --

Bu arada yumurtalık (yuvalık) hep taklılı kafeste

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvalık takılı dursun kavga yoksa eş olurlar bir sal bak erkek kur yapıyormu yem kusuyormu ben 3 gün sonra salıyorum yem kusmaya başlıyor kafesin üstünde

6. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Bnm öbür çiftin erkeği yem kusuyo iyi anlaşıyorlar dişi kuyruk kaldırıyo ama erkek çiftleşmio.erkek 2 yaşında dişi 1 yaşında.

Diğer erkeğide salıp bi deneyeceğim bayramdan sonra

Sayfayı Paylaş