Sizce eş olurlarmı ve ciftlesirlermi ?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve oguzhan59 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. oguzhan59
    Gizli

oguzhan59 Guest

Merhaba arkadaşlar dişi kusumu 2 gün önce aldm yemlerinde kızıstırıcı kullandığım halde daha bir öpücük bile göremedim sizce es tutmusmudur [​IMG][​IMG][​IMG]

2. meta01903
    Gizli

meta01903 Guest

kavga yoksa anlaşıyorsalar öpüşme varsa çift olma yolundalar

3. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU Profesyonel

Beğenileri:
    0
    kuşlar zaten anlaşmış belli ikiside kızışmış dişi yuvayada giriyo bence eş tuttular çok rahatsız etmeyin benim kuşlarda ilk iki gün biraz uzktılar sonra 1-2 ay sonra kuşta yumurta vardı uzaktan kontrol edin sadece

4. oguzhan59
    Gizli

oguzhan59 Guest

Kavga yok ama seste yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

Tm kafesi temizlemek için dısari salmalmym onları ?

5. Mehmet Nuri Alkayış

Beğenileri:
    0
    Yer:
    adıyaman
    kafeste bulunuan dal çok ince değiştirmeniz daha iyi olur onun üstünde çifleşemezler

6. halil dogan
    Gizli

Masallah hem birbirlerine alismislar hemde ikisi kizismis 1 2 aya ciftlesir ler inşallah

7. meta01903
    Gizli

meta01903 Guest

tünek fiyasko kardeş değiştir onu çiftleşemezler onun üstünde daha kalın bırak

8. KORDON

KORDON Profesyonel

Beğenileri:
    4
    Yer:
    İZMİR, KSK
    Tahta tunek alin. Bence iki kusta hazir. Uretim istiyorsaniz ucurmayin ve tunek sayisini dusurun. Ortama ve yuvaliga alisir alismaz ciftlesme gelecektir.

9. oguzhan59
    Gizli

oguzhan59 Guest

Tünek 1 tane var onu simdilik yaptm ole baktım dal var hem doğal ortamdakı gibi olsun dedim

Sayfayı Paylaş