petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce eş olurlarmı ve ciftlesirlermi ?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve oguzhan59 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. oguzhan59

oguzhan59 Guest

Merhaba arkadaşlar dişi kusumu 2 gün önce aldm yemlerinde kızıstırıcı kullandığım halde daha bir öpücük bile göremedim sizce es tutmusmudur [​IMG][​IMG][​IMG]

2. meta01903

meta01903 Guest

kavga yoksa anlaşıyorsalar öpüşme varsa çift olma yolundalar

3. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar zaten anlaşmış belli ikiside kızışmış dişi yuvayada giriyo bence eş tuttular çok rahatsız etmeyin benim kuşlarda ilk iki gün biraz uzktılar sonra 1-2 ay sonra kuşta yumurta vardı uzaktan kontrol edin sadece

4. oguzhan59

oguzhan59 Guest

Kavga yok ama seste yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:48 --

Tm kafesi temizlemek için dısari salmalmym onları ?

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafeste bulunuan dal çok ince değiştirmeniz daha iyi olur onun üstünde çifleşemezler

6. halil dogan

Masallah hem birbirlerine alismislar hemde ikisi kizismis 1 2 aya ciftlesir ler inşallah

7. meta01903

meta01903 Guest

tünek fiyasko kardeş değiştir onu çiftleşemezler onun üstünde daha kalın bırak

8. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Tahta tunek alin. Bence iki kusta hazir. Uretim istiyorsaniz ucurmayin ve tunek sayisini dusurun. Ortama ve yuvaliga alisir alismaz ciftlesme gelecektir.

9. oguzhan59

oguzhan59 Guest

Tünek 1 tane var onu simdilik yaptm ole baktım dal var hem doğal ortamdakı gibi olsun dedim

Sayfayı Paylaş