Karadeniz Pet

Sizce Hamilemi ?

• Konbuyu başlatan Alişan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
A

Alişan YILMAZ

Guest

Sizce Bu Dişim Hamilemi bana kuyruğu düşmüş ve kanadı düşmüş gibi geldide. eşi öldüğü için Satılıktır

60 TL

İstanbul Bahçelievler 4-5 aylık elden teslim numara 05378102916

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuş en az 1 yaşında ve çek. Baltalamak gibi olmasın ama ederi 40 lira. Yumurta yok.

Tam belli değil hamile olup olmadığı.
fiyat çok pahalı bu arada

aynen fiyatta uçmussunuz edeceği 40- 50 TL arası vede yumurta yok

Fiyatı gören jumbo satıyo sanar kardeş fazla satamazsın

Benim Kuşumun Fiyatı bu Ağır geldi diyorsanız almazsınız bukadar basit 60 TL çok beğenilen bi dişi.Yok çok pahalı yok bilmemne baltala baltala nereye kadar .

Benim Kuşumun Fiyatı bu Ağır geldi diyorsanız almazsınız bukadar basit 60 TL çok beğenilen bi dişi.Yok çok pahalı yok bilmemne baltala baltala nereye kadar .

Kardeş şimdi milleti yanıltma burada. İlanı ilk açtığında fiyatı 100 yazıyordu. İnsanlar onun için pahalı dediler. Sonradan 60 yaptın. Ayrıca kuşun da 4-5 aylık değil, 8 aylıktan büyük.

teşekkürler sağolun

vicent 100 TL ederi var bu kuşun boş muhabbet yapma olurmu

teşekkürler sağolun

vicent 100 TL ederi var bu kuşun boş muhabbet yapma olurmu

Mal senin kardeş. İstersen 200 yazarsın, istersen 500 yazarsın. Beni ilgilendirmez.
Ama kuşa önce 100 TL yazdın, sonra 60' a düşürdün. Burada kimse senin satışını baltalamaya çalışmıyor. Her hayvanın bir ederi var. Bu standart. 100 liralık bir mala 200 lira dersen, bu çok pahalı diyen adama da kızmayacaksın. Daha önce kuş sattın mı bilmiyorum da ben, senin yaşın kadardır belki kuş alıp satıyorum.
Senin gözünde kuşunun ederi budur, o ayrı mesele. Ama burada gelip yorum yapan büyüklerine de biraz daha sakin davranman gerekir güzel kardeşim.
Hayırlı satışlar tekrardan.

Geri