Karadeniz Pet

Sizce hangi çift daha güzel tavsiyeleriniz ?

• Konbuyu başlatan Burak BAYRAK
  • Başlangıç tarihi
B

Burak BAYRAK

Guest
Cins, yaş,ırk,tüy olsun sizce hangisi daha güzel ?

ikisininde erkekleri güzel ama 2. resimdeki çift daha iyi bence

İlk resimdeki çiftte dişi kızışmıs, ikinci resimdeki çifti daha beğendim erkeği çok iyi duruyor

tabiki yavru dusuncen varsa ılk resım ıkısıde sarı ıkıncı resımde yarısı arap yarısı rus yavrular cıkabılır :):) 2. resimdeki dişin kızısmamıs ve erkek daha buyuk bunun tam tersı olmalıydı benım fıkrım ustad.

Elinde Tuttuğun Erkek Ayağında Yanlış Hatırlamıyorsam 2010 Yada 2011 Bileziği Var Tabi Bilezik Senesinnde Takıldıysa Benim Üretim Hanede 2012 Bilezikleri Hala Duruyo 2 Gun Önce Yavrularıma 2012 Bileziği Taktım Kuşun Yaşıda Zaten 2 Nin Üstünde Böyle Bişey Yapmamış Belli

Ben Sana 1. Takımı Al Derim Dişisi Gayet Güzel Yavru Almak İstediğiniz Takımında Dişi Erkekden Daha Önemlidir Erkekde İyi Ben Şahsım Adına Üretimhanedede Dişi Konusunda Seçiciyim 1 i Al Derim Kaçırma Hazır Bi Takım Erkeğiniz Gözleri Siyah Gibi Duruyo Siyahsa Gözler Erkek Çift Faktör Dişinizde Çok Güzel Bir Yeşil Opal Dir Maşallah iyi forumlar

Fikirleriniz için teşekkürler arkadaşlar başka fikir sunabilecek varsa yazabilir

İki çift de güzel fakat 2.çift ayrı güzel ;)

2side güzel ama renk bakımından ben genelde tek renkleri yada baskın renklerı severım o yuzden 1 diyorum

Geri