petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce hangisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Berrin YASMİN tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yavrumun 1 tanesine eş almayı düşünüyorum dün gidip baktım bi kaç tane beğendim ve beğendiklerimimi ayırttım ayırttığım kuşların resimlerini çektim sizlerle paylaşmak istedim sizce hangisini almalıyım benim gözüme ilk resimdeki gri takıldı duruşu çok farklı geldi ırkını bilmiyorum bugün yavrumu götürcem ve ona uygun bi eş alıp geleceğim götürme sebebim 4 aylık olmasına rağmen cinsiyetini çözemedim bana dişi gibi geliyor ama petshopcu her ihtimale karşılık getir dedi o yüzden götürcem.Yorumlarını Tavsiyelerinizi bekliyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]ALT RESİMDEKİ EŞ ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM YAVRUM.[​IMG][​IMG][​IMG]EN SON RESİMDEKİ DE KENDİME EĞİTMEK İÇİN AYIRDIĞIM YAVRUM[​IMG][​IMG]

2. Işıl KEGEÇ

Ilk resimdeki gri beyaz gibi oaln kuşa bayıldım renkleri harika bence o :)CANIM BU ARADA BENCE İKİ KUŞUNDA DİŞİ SENİN

#2 Işıl KEGEÇ, 18 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2013
  3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence petshoptan almayın bu kuşların ev ortamına ve eşine alışması çok zor oluyor vede pek sağlıklı olmuyorlar imkanınız varsa üreticilerden alın.

4. abaramas

abaramas New Member

Beğenileri:
    0
    üstten 5. resimde yemliğin üzerindeki gri kuş güzel bir duruşu var bence.:)

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    evet cnm benimde o hoşuma gitti sizlerin fikirlerini de almak istedim 2sini de petshopa götürcem 2si de dişiyse birini değiştircem veya takas yapcam veya da eğitmek için erkek alcam.

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    alışması zor oluyor olabilir ama yapcak birşey yok ve bu yavrularımın babasını da petshopcudan almıştım maşallah hem sağlıklı hemde bakıcı dişisi yavrular 1 haftalık falandı öldü erkek büyüttü.sitede ki arkadaşlar çok iyi biliyor mesala.

7. Işıl KEGEÇ

burun deliklerinin etrafı beyaz çünkü canım ikisininde ama ilk fotodakinin renkleri çok güzel yavrularının rengide çok güzel olur bence :)

8. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    dişiyse ya yavrunun birini vercem takas yapcam para vermicem alıcağım kuşa ya da kendime eğitmek için başka yavru alcam ay ya nasıl vercem ben yavrumu dişiyse 2 side birde en son resimdeki yavruma baya alıştım eğitmek için ayırdıgım yavrum bıcır bıcır birşeyler söylüyo.

9. Işıl KEGEÇ

bence onu verme cnm bu kuş ayagı çarpık oln degilmiydi

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    cengaver dediğim kuşun ayagı çarpık ama eskiye göre çok iyi uçuyor yürüyo tırmanıyor ve gaga taşının üstünde durun kuş hangini vereyim.

#10 Berrin YASMİN, 18 Mayıs 2013
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2013
  11. Işıl KEGEÇ

egitmek için ayırdıgını verme senin sayende ayağı düzeldi emek ettin ben kıyıp veremem yaa senin yernde olsam :)

12. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    çarpık bacak olan yani cengaver[​IMG]

13. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    buda boncuk maviş eğitmek için ayrı odaya aldığım yavrum [​IMG]

#13 Berrin YASMİN, 18 Mayıs 2013
    Son düzenleme: 18 Mayıs 2013
  14. Mehmet ŞEKER

+++++++++++++

15. Işıl KEGEÇ

dişi ama verme bence emeğin var onda

16. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    aynen ne zahmetle büyüttüm dişi öldükten sonra ölcekler diye korktum baba bakmazsa falan diye şırıngayla bile bazen kendim de besledim mini minnacıklardı valla ya ne zormuş az kaldı yakında kuş çiftliği kurcam böyle giderse kıyamıyorum vermeye yavrularımı ne olcak böyle:(

17. Işıl KEGEÇ

verme bence ya bunları ben bile kıyamıyorum inan

18. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    vermicem yapcak bi şey yok ona da eş alırız artık ne yapalım başa gelen çekilir.En son eşim beni boşucak evin içine çiftlik kurdun deyip :D:D:D

19. Işıl KEGEÇ

:D üretim yapıcam dersin:D ya galiba benimde kuşların yavruları olursa bende kıyıp veremem bende diyorum eşme 1 çiftte jumbo alalım diye oldu evi kuş çiftliine çevirdin zaten diyo yok diyo ama görsen benden daha çok seviyo çaktırmıyo :D

20. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    hastalık oluyor zamanla insanda 1 tane diyorsun arkası geliyor 9 eylül hastanesinin karşısında sera var 2 3 yıl önce boyum kadar salma kafes vardı kandil günü tekrar gittim bi kuşları göreyim duruyorlar mı diye her neyse duruyor 2 3 yıl önce de sormuştum satıyormusunuz diye adam yok dedi o gün gittiğimde de sordum yine yok 1 tane dişi beğendim eğer satsaydı alcaktım yuvalık takmıyor musunuz diye sordum çok üreyince çıkarmışlar ama bi görsen ışıl çok güzeller ya düşün adam satış yapmıyor kuşlarını.insan bi tanesi satar bana ya:D:D:D

Sayfayı Paylaş