Karadeniz Pet

sizce hangisi

:D valla hastalık yaa onları izleyince seslerini duyunca huzur buluyorum eşimde diyo sen kafayı bozmuşsun bunlarla diyo :D niye satmıyo ki yaa abi bitane ver bi daha almam de :D :D

:d kuşlara eş alacagını eşine dedin mi :d

haberi var ama 1 tanesine eş alcam dedim gerçi haberi olmasa da sorun olmaz sonuçta ben bakıyorum bazen kafayı yedin diyo kuşlarla bende işime karışma oda benim hobim diyorum tamam diyor söz verdi zaten bahçeli evimiz olunca kuşlar için özel yer yapcak:D:D:D

bende sabah uyanır uyanmaz kuşların yanına gidiyorum eve gelirgelmez çantamı çıkarmadan onların yanına gidiyorum bazen bakıp kalıyorum onlarA YEMEK YAPSANDA YESEK ARTIK ACIKTIK DİYO :D

Gri çok çakal bakıyor abla

n5rtk.jpg

Berrin hanım bence de gri olanı alın rengi çok güzel, sizin kuşların ikiside dişi.
Yavruları vermeyin derim eş alırsanız eş yaparsınız.
İzmir'e gelmeyi düşünüyorum verecek olursanız talibim birine:)

Berrin hanım bence de gri olanı alın rengi çok güzel, sizin kuşların ikiside dişi.
Yavruları vermeyin derim eş alırsanız eş yaparsınız.
İzmir'e gelmeyi düşünüyorum verecek olursanız talibim birine:)
Vermeyi düşünmüyorum ama yarın resım eklerim yorumlarınızı beklıyorum duruma göre hbrleşiriz.teşekkür ederim.

Teşekkürler, resimleri bekliyoruz.
Bu arada doğruyu söylemek gerekirse ben vermezdim o yavruları kimseye, bence vermeyin çok güzeller.

Teşekkürler, resimleri bekliyoruz.
Bu arada doğruyu söylemek gerekirse ben vermezdim o yavruları kimseye, bence vermeyin çok güzeller.

dün eşime de sordum ne yapayı dedim eşim 4 tane kuşa bakan 6 taneyi bakar kalsın dedi:) ama tabi onun için sorun yok çünkü kuşlarla ben ilgileniyorum.:)

Geri