Karadeniz Pet

Sizce Hangisi

akcarecepilker

Yeni Üye
İkinci bir kafes alacağım sizce benim için hangisi daha uygun olur ve öneriniz bir çiftim var bir çift daha alacağım için bakıyorum.
f27c701e520fb4d5aecb0247f3bbbe1e.jpg

2407d77a885f403fd7caf97c69d4b905.jpg

Alttakinin birbirinden ayrılanı var onu tavsiye ederim , kullanımı daha rahat olur

2. Olan daha uygun bence. Çifthane alirsaniz araya tel değil tahta koymak zorunda kalirsiniz tam oturmaz sorun olur . yine ayrica cifthane alirken büyük ama kuslari içinde görünce hücre gibi çok küçük kaliyor.

AliismailERTAŞ a katılıyorum birbirinden ayrı olması daha kullanışlı bence de isterseniz yan yana isterseniz üst üste kullanabilirsiniz

Bence de ikincisi daha iyi gözle görülür bir hoşluk veriyor ayrıca ev ortamında daha az yer kaplar yer sıkıntısı yaşamazsınız. Bahsedildiği gibi ayrılanlardan alırsan daha da iyi olur.

Teşekkür ederim zaten o ikinci hem birbirinden ayrılabiliyor hemde üzerine istediğin kadar kat çıkılabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

Allah nasip ederse bi zaman sonra birinciyi salma niyetiyle kullanmak için alabilirim o günleri görürsek ;-)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

Fiyatı da 40 lira bence çok uygun

Bence akıllı yemlik yuvalık ve banyoluk aynı anda takılabilmedi için 3 kapılılardan alın veya 2 kapı 1 akıllı yemlik kapısı olandan

İkinci olan 3 kapılı onda karar kıldım inşallah almayı düşünüyorum

Nereden alacaksınız acaba bu kafesleri ben de Çifthane arıyorum ama bir türlü karar veremedim. Evdeki çiftimi ayırmak için lazımda.

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri