Karadeniz Pet

Sizce Hangisi?

board

Meraklı Üye
Merhaba aşağıda fotolarını göreceğiniz 2 kuştan sizce hangisini tercih etmeliyim?

1. kuş 26 günlük babası show jumbo annesi çek daha 1 gün oldu geleli

2. kuş 4 aylık hala ürkekliğini atamadı diyebiliriz. aç bıraktığımızda kafamıza omzumuza uçup geliyor kafesinde durmak istemiyor, kendini sevdiriyor çok uysal oluyor. Yani aç bırakmazsan seninle hiç işi olmuyor. karnı doyunca kafesin kapısı açık olsada hiç çıkmıyor parmağını uzatınca ısırmaya çalışıyor çok hareketsiz ve tembel oluyor olduğu yerde sürekli duruyor. kafesten çıkarıp kafesin üzerine koyduğumuzda bile saatlerce aynı şekilde duruyor orada. Birde bu saatten sonra bu kuş konuşurmu?

1. Kuş
j4dGAr.jpg

LpjWRj.jpg

gkQJv5.jpg

2.kuş
ORjp8D.jpg

RJjl8R.jpg

Yvo78Z.jpg

22pVWA.jpg

Kardeş bence 1. Kuşu al hem renk hem ırk olarak bay ait özellikle renk Maşallah

Bence 1. Kuş maşallah güzel yavru ikinci fotograftakide güzel ama 1 başka. Lütfen kuşlarınızı açlıkla değil sevginizle terbiye ediniz

sana hangisi hoş geliyorsa...
ikiside çok iyi, maşallah...
( yine de 1. )

Eğitim için alınacaksa 1. kuş (yavru olması açısından) daha uygun olur.

İlk kuş iri tamam ama bence 2. kuş daha güzel. Daha bi tatlı duruyor. Eğitmek için alıcaksan ginede 1. al .

Bence 1. Kuş maşallah güzel yavru ikinci fotograftakide güzel ama 1 başka. Lütfen kuşlarınızı açlıkla değil sevginizle terbiye ediniz

Bahsettiğim açlık saatlerce aç bırakmak değil günde 3 kez elden yediriyoruz günlerce açlık değil sadece yemlik yerine elden yiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

1.kuş yem kırabiliyor mu?

Evet yavaş yavaş full konsantrasyonla yiyor

İki kuş da çok güzel maşallah ikisine de. Birincisi gerçekten güzel fakat bence ikinci kuş da çok güzel şirin duruyor. Ben zoru severim zoru başarırsan önemli olan o kuşu kazanmış olursun o zaman 2 numara diyorum. Hayırlı hobiler.

2. kuş 5 ocaktan 35 günlükten beri bende ama hala alışamadı. söylediğim gibi yaklaşık 3 aydan beri sadece elden beslenmesine rağmen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:42 --

bütün eğitim safhalarını sabırla uygulamamıza rağmen alıştıramadık.

Tamam ben anladım zaten günlerce aç birakmadiginizi hiç aç bırakmayın

Maşallah ikiside çok güzel eğitim için birinci kuşu alın fakat ikinci kuşun da rengi çok güzel gökyüzü gibi aynı :) karar vermek gerçekten zor kolay gelsin size :)

2 side şuan evde ayrı odalarda

Geri