Karadeniz Pet

Sizce Hasta mı ?

mehmety

Yeni Üye
Merhaba yeni almış olduğum muhabbet kuşu sıklıkla ağzını açıp kapayarak değişik bir ses çıkarıyor (gaga gıcırdatması değil) daha önce beslediğim kuşta böyle birşey olmuyor du sıcaktan oluyor diye düşündüm ama çok sık yapıyor. Yemesi normal biraz durgun ama yavru olduğu için diyorum, nadiren hapşuruyor, uçması normal hasta değilse boşuna antibiyotik vermek istemiyorum şu an sera nın vitamininden gün aşırı veriyorum taze meyvede yiyor zaten az az. Sizin kuşlarınızda buna benzer bir durum var mı ?
[YOUTUBE]watch?v=ZR1khpC_ya8&feature=youtu.be[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]watch?v=KhzI2qLoAbc&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

güncelllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:11 --

Kimsenin fikri yok mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

güncellllllllllllllll

korkmuş veya heyecanlanmış yüksek sesten olur ama maşallah çok tatlı belki sizin hareketinizden korkmuş kameradan da korkmuş olabilir :)

korkmuş veya heyecanlanmış yüksek sesten olur ama maşallah çok tatlı belki sizin hareketinizden korkmuş kameradan da korkmuş olabilir :)

biraz azaldı ama zaman zaman durduk yere yapıyor çok sevdim bende keratayı korkuyorum birşey olcak diye sizce cinsiyeti ne

bende de hızlı nefes alma var arada balkona koyun kapı önüne fln değil ama balkona gölgeye serin yere koy belkı azalma olur ben mersindeyim burada hayli sıcak

fotoğrafla daha net olur erkek gibi :D galiba dişi tam çözemedim :D

Son düzenleme:
maşallah güzel bir dişi kuş,hastalık değilde sanki bir sesi taklit ediyor,tespih çekme sesi,klima motorunun sesi vb.

Merhaba arkadaşım,

Kuşun korktuğu ve tedırgın olduğu ıcın bunu yapıyor bende ne zaman ılk kus alıp getırsem aynı olur özlemle sen yokken oda sessız ve daha sakın ıken kenardan koseden gözle yapmadığını goreceksın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:15 --

Bu arada kusunuz İng kırması bir dişi gibi geldi bana.

Geri