Karadeniz Pet

Sizce ırkları nedir ve uyumlular mı ?

Murat KILINÇARSLAN

Meraklı Üye
Evet arkadaslar ırklarını merak ediyorum birde kızışmışlar mı onuda merak ediyorum kuşlar içinde nasıl iyiler mi yorum almak isterim

erkeğin ingiliz kırıgı dişi ise vasıfsız yerli dişi .D

Hocam dişide erkek kadar büyük ve iri bir çift yerli var onların iki katı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:21 --

Başka yorumu olan yokmu acaba?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Sanırım fazla kötüler kimse yorum yapmadığına göre :S

Yo çiftleriniz çok güzel maşallah.Dişi kızışmamış gibi duruyor.Cinslerden çok anlamıyorum fakat dişinin yerli olduğunu düşünmüyorum.Erkek dik durduğu için daha büyük görünüyor.

Yo çiftleriniz çok güzel maşallah.Dişi kızışmamış gibi duruyor.Cinslerden çok anlamıyorum fakat dişinin yerli olduğunu düşünmüyorum.Erkek dik durduğu için daha büyük görünüyor.

teşekkür ederim dişide erkek kadar büyük fotoğrafta öyle cıktı bazen birbirlerine kur yapıyorlar yalnız cüsseleri iri olduğu için fazla hareket etmiyorlar kaçmıyorlar korkmuyorlar çok garip bi halleri var :D

kardeşim kuşlar için o kafes yetersiz öncelikle bu sorunu çözmeni rica ediyorum . çünkü çift kuşlar için o ev şeklindeki kafesler bence yetersiz tercih sizin .

Çekoslovak takım gibi duruyorlar maşaallah kuşlarınıza.. Erkeğiniz benim yıllar önce beslediğim bir kuşuma çok benziyor yavrularını da almıştım üniversiteye gidince babamlar vermişti onu hatırlattı bana ve duygulandım tekrardan maşaallah kıymetini bilin

kardeşim kuşlar için o kafes yetersiz öncelikle bu sorunu çözmeni rica ediyorum . çünkü çift kuşlar için o ev şeklindeki kafesler bence yetersiz tercih sizin .

evet kafesi bir kaç kişi daha söyledi ona boş bir zamanımda hemen el atacağım

Çekoslovak takım gibi duruyorlar maşaallah kuşlarınıza.. Erkeğiniz benim yıllar önce beslediğim bir kuşuma çok benziyor yavrularını da almıştım üniversiteye gidince babamlar vermişti onu hatırlattı bana ve duygulandım tekrardan maşaallah kıymetini bilin

çekoslavak olduklarını pek sanmıyorum hocam. ayrıca yorumun için çok teşekkür ediyorum orjinal çekoslavak çiftimde var böyle değiller bu kuşları bir petshopcu arkadasımdan zorla aldım vermek istemedi hollanda bunlar dedi çok diretti vermemek konusunda 2 hafta uğraşlarım sonucunda aldım bilirsiniz ki petshopcular birşeyi vermiyorsa değeri illaki vardır

Son düzenleme:
Maşaallah gerçekten güzel bir çift ben Çek olduklarını düşünüyorum bakalım Ustalarımız bu konu hakkında ne diyecekler merak ettim göreceğiz. Güzel bir takım fakat o erkekle böyle bir dişiyi düşünmezdim ben.. MAŞAALLAH Tekrardan

Maşaallah gerçekten güzel bir çift ben Çek olduklarını düşünüyorum bakalım Ustalarımız bu konu hakkında ne diyecekler merak ettim göreceğiz. Güzel bir takım fakat o erkekle böyle bir dişiyi düşünmezdim ben.. MAŞAALLAH Tekrardan

Eş tutmuşlar hocam karıyla kocayı nasıl ayıralım :D

Para vermedim hocam imzamada bakarsanız hangi hayvanları besliyorum görürsünüz :D

Maşaallah yeni dikkat ettim çiftliğiniz var sanırım :) imkanlar işte benim de imkanım olsa ben de beslerdim köpek.. Benim imzamda da sizinki kadar olmasa da var bir şeycikler işte :)

Sağlık olsun hocam evimin yanında ufak bir bahçem var kuşlar ve balıklar hariç diğer hayvanlarımı orada besliyorum insandan daha yakınlar bana göre hayvanlar

Sağlık olsun hocam evimin yanında ufak bir bahçem var kuşlar ve balıklar hariç diğer hayvanlarımı orada besliyorum insandan daha yakınlar bana göre hayvanlar

Katılıyorum insandan zarar gelir fakat hayvandan zor... Her şey gönlünüzce olsun inşaallah.. Darısı başımıza bir gün inşaallah bizim de öyle yerimiz olur

İnş hocam inş hayırlısı neyse o olsun

Geri