Karadeniz Pet

sizce ise yararmi yardim

34arda34

Meraklı Üye
arkadaslar kuslarim 2 aydir cift olarak bazen iyi anlasiyolar bazende gagalasiyolar erkek ilk zamanlarinda 2 hafta boyunca kur yapmaktan usanmadi ama son bir aydir sanki ikiside ellegini asmis gibi yasiyolar yemek ve suu aradada otuyolar ciflesme yada kur yapma belirtileri yiyicce kayboldu disinin cereside beyaz erkeginki isee mor ve mavmsii 2 tunek vardi teke indirdim kafasin uzunlmasina tahta tunek yaptim ve bugunde tavana cifi cakip oraya astim yuvaligida cikardim sizce dogrumu yaptim goruslerinizi merakla bekliyorum tessekurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

arkadaslar kimsenin bir fikri yokkk gercekten

valla zamanı gecmıs olabilir resim yokmu cerelerine felan bakalım durgunlarsa

bu konudan resimlerini gorebilirsin

arkadaslar cinsiyet ve yorumlariniz lutfen

hatta burda sizinde yorumlariniz var tesekurler

erkek ceresi mor ve mavi karisimi ama disi beyaz kabuklu ve ceresinin deliklerinin etrafi cok az kirmizimsi bence kizismis degil

benim daha cok ogrenmek istedigim bu durgunluga karsi tuneklerini teke dusurdum ve salonun en uc noktasina tavana astimm yuksek bir yereve yuvaligida cikardim sizce bu yaptiklarim ise yararmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

arkadaslar gercekten yorumlariza ihtiyacim var 45 kisi konuya bakiyo hicmi fikri olan yokk

Son düzenleme:
Dişi eğer gagası beyaza dönüştü ise durgunlaşmıştır arkadaşım üreme döneminden geçmiş yani. Artık bi dahakine kızışmasını bekle

Dişi eğer gagası beyaza dönüştü ise durgunlaşmıştır arkadaşım üreme döneminden geçmiş yani. Artık bi dahakine kızışmasını bekle

peki bekleme suesi sizce nasil uzun bir suremi uzun bir sureyse disiyi degistirmemde yarar olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

havuc ve nijer takviyesi yapabilirsiniz ozaman

nijer i yiyiyolar havucta erkek yiyior disi sadece kemirip yere atmasini seviyoo

peki bekleme suesi sizce nasil uzun bir suremi uzun bir sureyse disiyi degistirmemde yarar olurmu

Kuştan memnun değilseniz değiştirme imkanı var ise kızışkın koyu kahverengi gagalı dişi alınız.

Yanlız yeni bir kuş alsanızda eş tutmayabilirler erkekle onu da göze alınız.

Eğer bu kuşlarınız eş ise birbirlerine kur yapıyorlar ise daha önce çiftleşme yok ise yemine nijer tohumu 1 çay kaşığı karıştırınız haftada bir kez , fazlası yağlandırır. Birde haftada bir kez havuc rendeleyip veriniz. Havucu veriyorsunuz ama unutmayın ki 8 saatten sonra bozulur 8 saat boyunca kafeste dursun sonra alın.

Dişi şuan ki erkekle eş ise değiştirmeyin derim zamanı gelince tekrar kızışacaktır uygun zamanda çiftleşeceklerdir.

Son düzenleme:
Kuştan memnun değilseniz değiştirme imkanı var ise kızışkın koyu kahverengi gagalı dişi alınız.

Yanlız yeni bir kuş alsanızda eş tutmayabilirler erkekle onu da göze alınız.

Eğer bu kuşlarınız eş ise birbirlerine kur yapıyorlar ise daha önce çiftleşme yok ise yemine nijer tohumu 1 çay kaşığı karıştırınız haftada bir kez , fazlası yağlandırır. Birde haftada bir kez havuc rendeleyip veriniz. Havucu veriyorsunuz ama unutmayın ki 8 saatten sonra bozulur 8 saat boyunca kafeste dursun sonra alın.

Dişi şuan ki erkekle eş ise değiştirmeyin derim zamanı gelince tekrar kızışacaktır uygun zamanda çiftleşeceklerdir.

cok tessekurler cenk bey koskoca forum da siz ve gorky kullanici arkaasin disinda yardimci olan olmadi insan merak ediyo bu forum o zman neden var ve neye yariyo tessukurler ikinizede iyii gunler

cok tessekurler cenk bey koskoca forum da siz ve gorky kullanici arkaasin disinda yardimci olan olmadi insan merak ediyo bu forum o zman neden var ve neye yariyo tessukurler ikinizede iyii gunler

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu : )

Geri