petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce ise yararmi yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kuslarim 2 aydir cift olarak bazen iyi anlasiyolar bazende gagalasiyolar erkek ilk zamanlarinda 2 hafta boyunca kur yapmaktan usanmadi ama son bir aydir sanki ikiside ellegini asmis gibi yasiyolar yemek ve suu aradada otuyolar ciflesme yada kur yapma belirtileri yiyicce kayboldu disinin cereside beyaz erkeginki isee mor ve mavmsii 2 tunek vardi teke indirdim kafasin uzunlmasina tahta tunek yaptim ve bugunde tavana cifi cakip oraya astim yuvaligida cikardim sizce dogrumu yaptim goruslerinizi merakla bekliyorum tessekurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

arkadaslar kimsenin bir fikri yokkk gercekten

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    valla zamanı gecmıs olabilir resim yokmu cerelerine felan bakalım durgunlarsa

3. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    bu konudan resimlerini gorebilirsin

arkadaslar cinsiyet ve yorumlariniz lutfen

hatta burda sizinde yorumlariniz var tesekurler

erkek ceresi mor ve mavi karisimi ama disi beyaz kabuklu ve ceresinin deliklerinin etrafi cok az kirmizimsi bence kizismis degil

benim daha cok ogrenmek istedigim bu durgunluga karsi tuneklerini teke dusurdum ve salonun en uc noktasina tavana astimm yuksek bir yereve yuvaligida cikardim sizce bu yaptiklarim ise yararmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

arkadaslar gercekten yorumlariza ihtiyacim var 45 kisi konuya bakiyo hicmi fikri olan yokk

#3 34arda34, 16 Haziran 2014
    Son düzenleme: 16 Haziran 2014
  4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    havuc ve nijer takviyesi yapabilirsiniz ozaman

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Dişi eğer gagası beyaza dönüştü ise durgunlaşmıştır arkadaşım üreme döneminden geçmiş yani. Artık bi dahakine kızışmasını bekle

6. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

peki bekleme suesi sizce nasil uzun bir suremi uzun bir sureyse disiyi degistirmemde yarar olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

nijer i yiyiyolar havucta erkek yiyior disi sadece kemirip yere atmasini seviyoo

7. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kuştan memnun değilseniz değiştirme imkanı var ise kızışkın koyu kahverengi gagalı dişi alınız.

Yanlız yeni bir kuş alsanızda eş tutmayabilirler erkekle onu da göze alınız.

Eğer bu kuşlarınız eş ise birbirlerine kur yapıyorlar ise daha önce çiftleşme yok ise yemine nijer tohumu 1 çay kaşığı karıştırınız haftada bir kez , fazlası yağlandırır. Birde haftada bir kez havuc rendeleyip veriniz. Havucu veriyorsunuz ama unutmayın ki 8 saatten sonra bozulur 8 saat boyunca kafeste dursun sonra alın.

Dişi şuan ki erkekle eş ise değiştirmeyin derim zamanı gelince tekrar kızışacaktır uygun zamanda çiftleşeceklerdir.

#7 CNK TC, 16 Haziran 2014
    Son düzenleme: 16 Haziran 2014
  8. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

cok tessekurler cenk bey koskoca forum da siz ve gorky kullanici arkaasin disinda yardimci olan olmadi insan merak ediyo bu forum o zman neden var ve neye yariyo tessukurler ikinizede iyii gunler

9. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu : )

Sayfayı Paylaş