petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce kaç aylık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve özgürözkan tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. özgürözkan

özgürözkan New Member

Beğenileri:
    0
    bizim muhabbet kuşunun resimlerini eklemeye çalışıyorum. acaba kaç aylık cinsiyeti nedir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

#1 özgürözkan, 30 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Ekim 2014
  2. özgürözkan

özgürözkan New Member

Beğenileri:
    0
    resimler

teşekkür ederim bu yöntemi deniyorum şu an.

[/COLOR]resimleri koymayı başardım. cevap bekliyorum arkadaşlar herkese iyi günler... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:23 --

sanırım yanlış yere açtım konuyu bir cevap alamadım.

#3 özgürözkan, 2 Ekim 2014
    Son düzenleme: 1 Ekim 2014
  3. Erkek kusunuz ama mantarmi var kusunuzda goz cevresi cok ktu gornuo

4. özgürözkan

özgürözkan New Member

Beğenileri:
    0
    bilemiyorum acaba fotodan mı kaynaklı ben bi sıkıntı göremedim ama tabiki tecrübem yok

5. bülent bilgiç
    Gizli

hocam benim kuşun göz çevresi de aynı böyleydi, hatta bir kaç günde biraz daha bunun ilerlemiş haline girdi..mantar degil de papağan ateşi mi ne bir şey diyorlar ;bu sitede bir arkadaş ornimix diye bir ilaç önerdi..internetten 5 liraya aldım ve 5 gün boyunca suyuna kattım bir nohut tanesi kadar..geçti rahatsızlığı göz cevresi eski halini aldı tekrar..bu sizin kuşda da aynısı gibi geldi bana resim de çok net degil ama..

bu sitede ornimix diye arattırın ilgili konu gelicek..o konudaki kuşun resmine bakarsanız aynı bunun gibi göz çevresi..

#6 bülent bilgiç, 2 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2014
  6. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Tüye girdiği için olabilir göz çevresin öyle hemen hastlaık demek bilgisizlikten başka bir şey değildir. Erkek 6 7 aylık

7. özgürözkan

özgürözkan New Member

Beğenileri:
    0
    aldığım kişi şu an tüyde demişti. belki o olabilir ama araştıracam. sağolun...

8. bülent bilgiç
    Gizli

arkadaş engin "bilgisiyle" kuşunuzun tüye girdiğini anlamış..girmişse dogru da olabilir söylediği..şayet tüye girmedi ise dediğim gibi sitede ornimix yazıp bir arattırın..gelecek ilk konudaki resimlerde de kuşun göz çevresi aynı sizin bu kuşunuzun göz cevresi gibi..

9. özgürözkan

özgürözkan New Member

Beğenileri:
    0
    şu an dediğinizi yaptım resimleri inceledim benim kuşun göz cevresinde öyle bişey yok şu an dökülme falan yok. inşallah değildir sağolun... sanırım fotodan kaynaklandı gözün ceresindeki koyu renkli tüyler döküntü gibi görünmüş.

#10 özgürözkan, 2 Ekim 2014
    Son düzenleme: 2 Ekim 2014
  10. bülent bilgiç
    Gizli

rica ederim, sağlıklı uzun ömürler dilerim kuşunuza..

Sayfayı Paylaş