Karadeniz Pet

sizce kaç aylık

özgürözkan

Yeni Üye
bizim muhabbet kuşunun resimlerini eklemeye çalışıyorum. acaba kaç aylık cinsiyeti nedir.
EEJN6B.jpg

rd9p6z.jpg

NbEN25.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 09:45 --

Son düzenleme:
resimler

teşekkür ederim bu yöntemi deniyorum şu an.

[/COLOR]resimleri koymayı başardım. cevap bekliyorum arkadaşlar herkese iyi günler... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 11:23 --

sanırım yanlış yere açtım konuyu bir cevap alamadım.

Son düzenleme:
Erkek kusunuz ama mantarmi var kusunuzda goz cevresi cok ktu gornuo

bilemiyorum acaba fotodan mı kaynaklı ben bi sıkıntı göremedim ama tabiki tecrübem yok

hocam benim kuşun göz çevresi de aynı böyleydi, hatta bir kaç günde biraz daha bunun ilerlemiş haline girdi..mantar degil de papağan ateşi mi ne bir şey diyorlar ;bu sitede bir arkadaş ornimix diye bir ilaç önerdi..internetten 5 liraya aldım ve 5 gün boyunca suyuna kattım bir nohut tanesi kadar..geçti rahatsızlığı göz cevresi eski halini aldı tekrar..bu sizin kuşda da aynısı gibi geldi bana resim de çok net degil ama..

bu sitede ornimix diye arattırın ilgili konu gelicek..o konudaki kuşun resmine bakarsanız aynı bunun gibi göz çevresi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüye girdiği için olabilir göz çevresin öyle hemen hastlaık demek bilgisizlikten başka bir şey değildir. Erkek 6 7 aylık

aldığım kişi şu an tüyde demişti. belki o olabilir ama araştıracam. sağolun...

arkadaş engin "bilgisiyle" kuşunuzun tüye girdiğini anlamış..girmişse dogru da olabilir söylediği..şayet tüye girmedi ise dediğim gibi sitede ornimix yazıp bir arattırın..gelecek ilk konudaki resimlerde de kuşun göz çevresi aynı sizin bu kuşunuzun göz cevresi gibi..

şu an dediğinizi yaptım resimleri inceledim benim kuşun göz cevresinde öyle bişey yok şu an dökülme falan yok. inşallah değildir sağolun... sanırım fotodan kaynaklandı gözün ceresindeki koyu renkli tüyler döküntü gibi görünmüş.

Son düzenleme: