Karadeniz Pet

Sizce kuşum hamilemi?

ObreuS

Meraklı Üye
Merhabalar. Kuşumun resimlerini koyuyorum. Çok rahatsız etmek istemedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

9a0fc0928ca9de119cef1e2ac83d4b98.jpg
36b86e89d423f5711a4ab231d1e8af50.jpg

Kuyruk düşmemiş gibi gözüküyo ama isterseniz bi kuşcu , veteriner vs. götürüp sorabilirsnz . Ve eğer öyleyse onlarda size bu süreçte yapmanız gerekenleri söyleyebilirler. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşta yumurta var, kanat düşmüş ve popo şişmiş...

Son düzenleme:
Bu kuşumda 1 ay öncede böyle olmuştu ama yumurta gelmemiş geri eski haline dönmüştü.

Kuşlar devamlı çiftleşiyorlar ama halen yumurta alamadım

kuşla çok ilgilenmeyin, bırakın kendi haline, belki de kıskançlıktan yumurtlayıp sonra da yumurtayı yiyordur.

yuvalıkla ilgiliyse vardır çiftleşmede olmuş yumurtlayacak bence hayırlı olsun

yumurta var gibib

yuvalıkla ilgiliyse vardır çiftleşmede olmuş yumurtlayacak bence hayırlı olsun
1 ay önce filan işte yine aynı şişlik.varken devamlı yuvayı kemiriyordu. O zamanlar hazırlamıştı yuvayı. O zamana göre şuanda az ilgileniyor ancak yinede girip çıkıyor arada bi. Çiftleşme zaten oluyor. İnşallah olur bu sefer.

%85 var gibi. Kanatları düşmüş. kuyruğu düşmüş. Peki elinize aldığınızda yumuşacık mı ? Yani tüğleri elinize aldığınızda yumuşacık geliyor mu ?

%85 var gibi. Kanatları düşmüş. kuyruğu düşmüş. Peki elinize aldığınızda yumuşacık mı ? Yani tüğleri elinize aldığınızda yumuşacık geliyor mu ?
Dün konuyu açtıktan sonra elime aldım baktım bi. Şişlik ve sertlik bariz şekilde var olduğuna işaret. İnşallah bu sefer olacak :)

Maşaallah kuşunuzda yumurta var gibi duruyor.. Ayrıca yumurtladıktan sonra huzursuz olursa yumurtayı yer hiç bir şey bulamazsınız. Kuşlarınızı çok rahatsız etmeyin kötü sonuçlar olmasın

4R3V5J.jpg
ve
b4aEm0.jpg
resimlerini buldum internetten belki yardımcı olur :)

Geri