Karadeniz Pet

Sizce mubiş kaç aylık yada yaşında ?

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
merhaba sizce mubişim kaç aylık ve kızışması uzun surer mı esı kızıstı o kızısmadı :D

Biraz bulanık ama bence bir kızışma durumu var maşallah benimkinin aynısı yaşına gelince biraz daha yandan ve net çekerseniz daha iyi olur şu anki haliyle 5-7 aylık arası gibi.

Benimkisi nerdeyse 4 aylık ceresi pembeden lacivert ve morumsu bir renge döndü oraya buraya kelkiniyor sizinkinde de mutlaka kıpırdanmalar vardır.

yenı fotolar var :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Biraz bulanık ama bence bir kızışma durumu var maşallah benimkinin aynısı yaşına gelince biraz daha yandan ve net çekerseniz daha iyi olur şu anki haliyle 5-7 aylık arası gibi.

yenı fotolar attım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

yenı fotolara gore fıkrı olan var mı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

arkadaşlar

sizinki de hala pembe gibi duruyor ama yavaş yavaş hareketlenme başlar yediği yemlerden de alakalı ben yemi değiştirdim 2 ay kadar önce sanırım baya karışık şeyler var içinde nijer filan da var arada bir mineral bazende b12 damlatıyorum suyuna o yüzden sanırım benimki biraz daha erken olgunlaşıo :)

sizinki de hala pembe gibi duruyor ama yavaş yavaş hareketlenme başlar yediği yemlerden de alakalı ben yemi değiştirdim 2 ay kadar önce sanırım baya karışık şeyler var içinde nijer filan da var arada bir mineral bazende b12 damlatıyorum suyuna o yüzden sanırım benimki biraz daha erken olgunlaşıo :)

yemın adını ozelden atar mısın ?

yanlış anlamayında yuvalık icin erken yuvalıgı cıkarırsanız daha ıyı olur ve 7 aydan öncede ciftleşmesini tavsiye etmiyorum

kuşun maşallahı var ve taş gibide erkek :) kızıştırmak için yemine az nijer katın ve yumurta maması verin

Geri