Karadeniz Pet

sizce nasıl olmuş kafesim

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest

bir bayan olarak yaptıgım kafesime bır bakarmısınz arkadaslr eksik yda yanlş bıseyı varmı ilk deneyimim kuş knusundada kafes knusundada

http://n1311.hizliresim.com/1h/n/uqxt5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

uqxt5.jpg

uqxz6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

ilk deneyımım :) salma ne demk ayrca onu bıle bılmıom

salma büyük kafes bir kafese nasıl bir çift kuş giriyosa salmayada bir kaç çift koyup öyle besliyosun

e bnde demkkı bbı yetenek var o zmn :))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:08 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

teskkr ederım
bırda yawru alabılsem tam oluck

smd kafes yenıya dha bgn bttı yerler-ştrdım resm attım alısmaları ıçn bı eylnce olsn dıe koydum oyuncklarnı ama tb koymamam lazm nrmlde blıorm ııcıde karnlık gb gölge yuksege koyma sansın yok kafesı bu seklde yawru alablırmıym rahtsz olcklarnı sanmıorum cnkı dsarsı tam grnmuo

sevindim elimdn geldgı kdr hc bıseylernı eksık etmemeye calışıorum bakalm onlrda bu ılgının karsısnda yawru verıceklermı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

ses varda onlrı cok rahtsz edıck bı ses degl 0 sesz olursda ortam ölü gb onlarda sıkılır bnce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

uqyb6.jpg

bi kere ikiside hiç güzel olmamış hiçte kıskanmadım yani :) Hayırlı olsun maşallahınız var :)

ıkısıde gzl olmuş bnce bnmkı brz kaba gb ama olsun

ilk resimdeki kafeste umarım bitlenme olmaz, ahşap çok fazla kullanılmış çünkü. son resimdeki kafesler ise saka ve kanarya için kullanılır, muhabbet kuşları kürdan şeklindeki ince ahşapları kemirip kafesten kaçabilirler...
aşağıdaki telden kullanarak bir kafes yaparsanız daha sağlıklı olur...
11169673.jpg

Ne hünerli insanlar var :) ben de hep yapsam diyorum ama kafamda plan oluştururken akıllı yemlik kapısı lazım yuva kapısı lazım tepsisi olması lazım kolay temizlenmesi lazım diyorum sonra düşünmekten yorulup vazgeçiyorum

Geri