Karadeniz Pet

sizce nasıl olmuş kafesim

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
İyi hoş güzel de o kuşlar sıkılmaz mı orada yahu dışarısı görünmüyor :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pire fln olmaması ıçn ne ypmalıyım pki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

oyuncakları fln var kapılrıda var aacarm çıkarlar arada ucarlar ama yavru istiom dışarı çıkmMlEI GEREKIO ZTN BNM BILDGM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:01 --

Bn dumdz yptım snradan telletutdurdum yuwalgnı fln yemlık yptm sdce içine ama becerdım glıba :) ilk deneyımım olmasna ragmen

görün görün kızlar beceremez dıyenler utansın bnde bı bayanım :)

bir de yazı dilini güzel kullansanız tam olacak

Tet'e katiliyorum bir bayan olarak super yaziyon da Bu bayanligi niye Bu kadar vurguluyon :D

HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

alışkanlık ama kısa yazıyorum hep

burası msn whatsapp veya arkadaşlarınızla konuştuğunuz başka bir uygulama değil sonuçta. insanların sizi anlaması ve fikir vermesi için ilk önce yazdıklarınızın okunması lazım değil mi ?

e genlıkle erkekler kuş bakıoo genellıkle erkekler böyle kafes faln ugrasıyosunuz bır bayanında isteynce nerl yapabılcegnı görün die vurgulamadan yapamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

özür dilerim o zaman daha dikkatli olmaya calısırım

Up çıtalar hep dikey bu sorun olabilir kuşlar çok haraketli yatay çıtalarda olmalıydı

yavru istiyorsan oyuncak ve özellikle çiftlerde ayna koymamalısın
ama yuva süper olmuş eline sağlık

Geri