petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce ne olabilir bir bakarmısınız ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tansel canbaz tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tansel canbaz

Arkadaşlar bir hafta önce yeni kızma bir çift aldım kuşlar çok güzel ama erkek nefes alırken göğüsü hır hır ediyor bazende sanki hapşurur gibi yapıyor çok hızlı nefes alıp veriyor ayrıca uçurduğumda odada bir tur atsın nefes nefese kalıyor kalp yetmezliğimi var anlamadım zatüremi oldu acaba sizce ne olabilir nasıl bi tedavi uygulamam gerekir yardımcı olurmusunuz ?

2. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    Gecmiş olsun tez zamanda iyileşmesi dileğiyle

ustalar yorum yazacaklardır .

3. tansel canbaz

Teşekkürler mehmet kardeş inşallah.

4. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun tansel kardeş zamanla geçer sanırım

5. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Astım da olabilir kuş aldığınız yerden eve gelene kadar streste yapmış olabilir, geçmiş olsun

6. Savaş Erbil

Kuşunuz aktifmi yoksa hastalık belirtisi olan devamlı uyuma pasiflik varmı.Soğuk algınlığı olabilir suluğuna vitamin ekleyebilirsin.

7. tansel canbaz

Kuşta bir sorun gözükmüyor dışkısı falan normal biraz durgunluk var ama yer değişikliğinden dolayı diye düşünüyorum yem yemesinde falan sıkintı yok yeminide devamlı yiyor ama dediğim gibi bir hırıltı var zor nefes alıyormuş gibi :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:06 -->-> Daha önceki mesaj 09:05 --

Astımsa eğer kullanılacak bir ilaç var mı ?

8. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Şuana kadar astım tedavisi uygulamadım hiç ama bildiğim kadarıyla kesin bir tedavisi yok diye biliyorum, imkanınız varsa en iyi sonuç alabileceğiniz veteriner olacaktır

9. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    benım bılıgım astıma aviastım dıye bı ılac var o kullanılıyo ama ustalarada bır sormak lazım

10. tansel canbaz

Ama astımmi oda var .s

11. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Astım olmayabilir belki de yeminizin boyutu büyüktür ve yem boğazında takılıyor olabilir , benim bir yavrumda öyle olmuştu . Hemen aksıran kuş astım olacak diye birşey yok. İçinizi ferah tutun .

12. tansel canbaz

Astim olmasa bile bir tuhaflık var işde ama çözemedim.

13. baris bungul mubiş

abi nerden soru gönderiliyor bulamadım ama ayrıma abi

Sayfayı Paylaş