Karadeniz Pet

Sizce ne olabilir bir bakarmısınız ?

• Konbuyu başlatan tansel canbaz
  • Başlangıç tarihi
T

tansel canbaz

Guest
Arkadaşlar bir hafta önce yeni kızma bir çift aldım kuşlar çok güzel ama erkek nefes alırken göğüsü hır hır ediyor bazende sanki hapşurur gibi yapıyor çok hızlı nefes alıp veriyor ayrıca uçurduğumda odada bir tur atsın nefes nefese kalıyor kalp yetmezliğimi var anlamadım zatüremi oldu acaba sizce ne olabilir nasıl bi tedavi uygulamam gerekir yardımcı olurmusunuz ?

Gecmiş olsun tez zamanda iyileşmesi dileğiyle

ustalar yorum yazacaklardır .

geçmiş olsun tansel kardeş zamanla geçer sanırım

Astım da olabilir kuş aldığınız yerden eve gelene kadar streste yapmış olabilir, geçmiş olsun

Kuşunuz aktifmi yoksa hastalık belirtisi olan devamlı uyuma pasiflik varmı.Soğuk algınlığı olabilir suluğuna vitamin ekleyebilirsin.

Kuşta bir sorun gözükmüyor dışkısı falan normal biraz durgunluk var ama yer değişikliğinden dolayı diye düşünüyorum yem yemesinde falan sıkintı yok yeminide devamlı yiyor ama dediğim gibi bir hırıltı var zor nefes alıyormuş gibi :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:06 -->-> Daha önceki mesaj 09:05 --

Astım da olabilir kuş aldığınız yerden eve gelene kadar streste yapmış olabilir, geçmiş olsun

Astımsa eğer kullanılacak bir ilaç var mı ?

Şuana kadar astım tedavisi uygulamadım hiç ama bildiğim kadarıyla kesin bir tedavisi yok diye biliyorum, imkanınız varsa en iyi sonuç alabileceğiniz veteriner olacaktır

benım bılıgım astıma aviastım dıye bı ılac var o kullanılıyo ama ustalarada bır sormak lazım

Astım olmayabilir belki de yeminizin boyutu büyüktür ve yem boğazında takılıyor olabilir , benim bir yavrumda öyle olmuştu . Hemen aksıran kuş astım olacak diye birşey yok. İçinizi ferah tutun .

Astim olmasa bile bir tuhaflık var işde ama çözemedim.

abi nerden soru gönderiliyor bulamadım ama ayrıma abi

Geri