Karadeniz Pet

sizce ne yapayım

ne yapayım ???

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar sizce ne yapayım dişiyi alalı 1.5 ay civarı oldu hala bi tık yok sadece eş tuttular oda dişiyi aldıktan 2 gün sonra gerçekleşti kafalarını kaşıyolar erkek yem kusup duruyor ama dişinin yuvalıkla hiç ilgisi yok çiftleşmede hiç görmedim umudum git gide bitiyor yumurta almaktan vazgeçip dişiyide kendime alıştırayım diyorum yada daha beklemeye devam edeyimmi yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar sizce ne yapayım dişiyi alalı 1.5 ay civarı oldu hala bi tık yok sadece eş tuttular oda dişiyi aldıktan 2 gün sonra gerçekleşti kafalarını kaşıyolar erkek yem kusup duruyor ama dişinin yuvalıkla hiç ilgisi yok çiftleşmede hiç görmedim umudum git gide bitiyor yumurta almaktan vazgeçip dişiyide kendime alıştırayım diyorum yada daha beklemeye devam edeyimmi yorumlarınızı bekliyorum

Ben sevdiğim kuşumun yavrunu alıp alıştırmak istiyorum.

benim kuşlar da 1 yıldır birbirini kaşıyor kusuyor ama hala es tutmadılar

kaşıyor ve kusuyorsa eş tutmuş olmuyormu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:30 --

çoğunluk yumurta beklemeye devam dediğine göre beklemeye devam etmeye karar verdim sağolun anketime katıldığınız için

Muhabbet kuşlarında 1.5 ay kısa bir süre, benimde ilk dişi kuşuma erkek aldığım gibi eş oldular fakat 5-6 ay sonra ilk yavruları aldım.

galiba çiftleşmeme nedeni hem dişi istemiyor hemde erkek insana alışkın bana falan çok alışkın bu engel oluyor olabilir ama erkek çiftleşmek istiyor yani kur yapıyo sürekli görrecez bakalım

nijer tohumu verin kuşları kızıştırmak için uygun zaman geldiğinde çiftleşeceklerdir sabredin

nijer alamadım bi türlü ya gelmemiş daha kuşçuya yarın gidip alacam inşallah

Geri