petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce ne yapmalıyım??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet emin tektaş tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar sürekli kuşları değiştirme gereksinimi duyuyorum. Şimdiye dek baya kuş değiştim. Kuşları değişirken de baya para harcıyorum. Hep bu son diyorum yine değişiyorum. Yavru almak için üç defa yumurtalı kuş aldım, üçü de eve getirdikten sonra ne yumurtaya oturdu, ne de tekrar çiftleştiler. 1 hafta önce beyaz albino çift aldım, yine şeytan dürtüyor. Bu hastalıktan kurtulmak için ne yapmalıyım???

2. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Bence yumurtalı çiftten ziyade kızgın çift almalısın.Yer değişiminde o yumurtalara yazık olur.

Hastalık değilde sabırsızlık olarak düşün bunu.Sabredersen muradına erirsin.Güzelce ilgilen kuşlarınla onlar seni yüzüstü bırakmaz.

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sabir gerekir. Ben yeri geliyor 1 sene bekliyorum kuslarimi. Bence fazla rahatsiz etme ve sabret. Gerisi olur insallahm bir de tek takimla 2 veya 3 takimlarin arasinda calisma acisindan fark vardir. Cok kusun oldugu yerde kuslarin kizismasi ve kur yapmasi artar.

4. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    kardeş ben kuşları aldım tam 6 ay bekledim bugün 2 .ci yumurta gelecek inş

5. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    [MENTION=16756]BAHUC[/MENTION] gene son noktayı vurmuşsun :)

6. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    Ben yavru iken erkek dişi aldım tam 1 sene bekledim sonra dişiyi değiştirdim kızgın dişi aldım 2 ay oldu bekliyorum sabır önemli inşallah yumurtlarlar

7. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12

Ben çok anlamam.Dün gösterdiğim 2 takımı aldım.Ama daha kafesleri gelmedi.Senin dediğin 2015 takım çok güzel.Diğerleri biraz hantal ama yavru verirlerse eğer onların yavruları çok can yakar :)

Sayfayı Paylaş