Karadeniz Pet

Sizce ne yapmalıyım??

mehmet emin tektaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar sürekli kuşları değiştirme gereksinimi duyuyorum. Şimdiye dek baya kuş değiştim. Kuşları değişirken de baya para harcıyorum. Hep bu son diyorum yine değişiyorum. Yavru almak için üç defa yumurtalı kuş aldım, üçü de eve getirdikten sonra ne yumurtaya oturdu, ne de tekrar çiftleştiler. 1 hafta önce beyaz albino çift aldım, yine şeytan dürtüyor. Bu hastalıktan kurtulmak için ne yapmalıyım???

Bence yumurtalı çiftten ziyade kızgın çift almalısın.Yer değişiminde o yumurtalara yazık olur.

Hastalık değilde sabırsızlık olarak düşün bunu.Sabredersen muradına erirsin.Güzelce ilgilen kuşlarınla onlar seni yüzüstü bırakmaz.

Arkadaşlar sürekli kuşları değiştirme gereksinimi duyuyorum. Şimdiye dek baya kuş değiştim. Kuşları değişirken de baya para harcıyorum. Hep bu son diyorum yine değişiyorum. Yavru almak için üç defa yumurtalı kuş aldım, üçü de eve getirdikten sonra ne yumurtaya oturdu, ne de tekrar çiftleştiler. 1 hafta önce beyaz albino çift aldım, yine şeytan dürtüyor. Bu hastalıktan kurtulmak için ne yapmalıyım???
Sabir gerekir. Ben yeri geliyor 1 sene bekliyorum kuslarimi. Bence fazla rahatsiz etme ve sabret. Gerisi olur insallahm bir de tek takimla 2 veya 3 takimlarin arasinda calisma acisindan fark vardir. Cok kusun oldugu yerde kuslarin kizismasi ve kur yapmasi artar.

kardeş ben kuşları aldım tam 6 ay bekledim bugün 2 .ci yumurta gelecek inş

[MENTION=16756]BAHUC[/MENTION] gene son noktayı vurmuşsun :)

Ben yavru iken erkek dişi aldım tam 1 sene bekledim sonra dişiyi değiştirdim kızgın dişi aldım 2 ay oldu bekliyorum sabır önemli inşallah yumurtlarlar

@BAHUC gene son noktayı vurmuşsun :)

Ben çok anlamam.Dün gösterdiğim 2 takımı aldım.Ama daha kafesleri gelmedi.Senin dediğin 2015 takım çok güzel.Diğerleri biraz hantal ama yavru verirlerse eğer onların yavruları çok can yakar :)

Geri