petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce normal mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan ALKAN tarafından 6 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Volkan ALKAN

Arkadaşlar erkek kuşum dişi kuşa her türlü kuru yapıyor gaga atma , yem kusma ayak atma vs. ama benim dikkatimi çeken şu oldu birde dişinin ayağını gagasıyla tutmaya çalışıyor bu normal mi ?

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    erkek kuş baya kızgınlaşmış anlaşılan .dişinin zamanı var.kızgınlıktan yapıyodur o hareketi

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim erkeğinde yaptığı gördüm söylediklerinin aynısını yapıyor demek ki normal, veya bir anlamı var.

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Anlaşılan erkeğiniz baya kızışmış. Dişiniz kızışmadıysa eğer şiddetli kavgalar boy gösterirse çiftleri ayırın bir müddet ve dişiye nijer vs. takviyesi de yapın.

5. Volkan ALKAN

Kızışacaklarını sanmıyorum çünkü daha yaşları ufak en fazla 4 aylık bilemedin 4,5 aylık kuşlarım ??

6. Akgün BİNGÖL

konuyla çok alakasız olacak ama :)dişi sonuçta :D erkek kuşun dişin çenesini kapatmaya çalışıyor :D fazla dırdır etmesin diye

7. Engin DERİM

Kuşların resimlerini koyar mısınız? Üreme yaşındalar mı acaba?

8. Volkan ALKAN

Buyrun arkadaşlar resimler burada bilmem yeterli olur mu ama sanmıyorum üreme yaşında değildirler ???

9. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    daha yaşına bile girmemiş kuşlar genç ve ufaklar. yuvalık takarsın ilerleyen zamanlarda

10. Y.Emre Aydın

Volkan bey,

-Konu ile alakası yok ama plastik tünek yerine tahta tunek kullanmanızı öneririm. Petshoplarda 1-2 TL' ye bulabilirsiniz. Hem kuşlarınızda mutlu olur.

11. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ++++++++++++++++

12. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    +++++++++++

Yuvalık için daha var. Eş seçme yaşlarında oldukları için kurlar vs. doğal. Kuşlar genç ve ufak daha.

Sayfayı Paylaş