Karadeniz Pet

Sizce normal mi ?

• Konbuyu başlatan Volkan ALKAN
  • Başlangıç tarihi
V

Volkan ALKAN

Guest
Arkadaşlar erkek kuşum dişi kuşa her türlü kuru yapıyor gaga atma , yem kusma ayak atma vs. ama benim dikkatimi çeken şu oldu birde dişinin ayağını gagasıyla tutmaya çalışıyor bu normal mi ?

erkek kuş baya kızgınlaşmış anlaşılan .dişinin zamanı var.kızgınlıktan yapıyodur o hareketi

Benim erkeğinde yaptığı gördüm söylediklerinin aynısını yapıyor demek ki normal, veya bir anlamı var.

Anlaşılan erkeğiniz baya kızışmış. Dişiniz kızışmadıysa eğer şiddetli kavgalar boy gösterirse çiftleri ayırın bir müddet ve dişiye nijer vs. takviyesi de yapın.

Kızışacaklarını sanmıyorum çünkü daha yaşları ufak en fazla 4 aylık bilemedin 4,5 aylık kuşlarım ??

konuyla çok alakasız olacak ama :)dişi sonuçta :D erkek kuşun dişin çenesini kapatmaya çalışıyor :D fazla dırdır etmesin diye

Kuşların resimlerini koyar mısınız? Üreme yaşındalar mı acaba?

Buyrun arkadaşlar resimler burada bilmem yeterli olur mu ama sanmıyorum üreme yaşında değildirler ???

wp20130307005.jpg

wp20130307004.jpg

wp20130307001.jpg

daha yaşına bile girmemiş kuşlar genç ve ufaklar. yuvalık takarsın ilerleyen zamanlarda

Volkan bey,

-Konu ile alakası yok ama plastik tünek yerine tahta tunek kullanmanızı öneririm. Petshoplarda 1-2 TL' ye bulabilirsiniz. Hem kuşlarınızda mutlu olur.

Volkan bey,

-Konu ile alakası yok ama plastik tünek yerine tahta tunek kullanmanızı öneririm. Petshoplarda 1-2 TL' ye bulabilirsiniz. Hem kuşlarınızda mutlu olur.

+++++++++++

Yuvalık için daha var. Eş seçme yaşlarında oldukları için kurlar vs. doğal. Kuşlar genç ve ufak daha.