Karadeniz Pet

Sizce olmuş mu

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
st7bj.jpg

st7cf.jpg

Sizce ballı krakerim uygun olmuş mu forumdaki tariften yararlanarak yaptım :)

Çok güzel olmuş .:)

İlk resimdeki gibi üst tarafı hafif kızardı ama birşey olmaz heralde :)

Yok Kardeşim sıkıntı olmaz . :)

güzel olmus eline sağlık kuşlarına da afiyet olsun :)

Resimden görüldüğü kadarıyla güzel görünüyor, önemli olan kuşların rahatça kırıp yiyeceği kıvamdamı? Bunun cevabını bekliyoruz! Birde tarifi birebirmi yaptın? çünkü o tarifin altında olumsuz yorumlar vardı.

Ben kolayca elimde bölüyorum sanırım oda rahatça kırabilir, tarifi birebir yaptım diyemem çünkü ordaki miktarda yem katınca çok cıvık bir kıvamı oluyordu.Ben alabildiğince yem koydum cıvıklığından kurtulmasını sagladım.1 yumurta, 2 kaşık un, 1.5 kaşık bal ve göz kararı yem :)

Birde çubuğa takıp şekil verseydin tam olacakmış demekki... Kuşuna verince sonucunuda yaz o zaman, bizde ona göre deneyelim. :)

Çubuk yoktu elimde ya öyle aklıma geldi yapıverdim elimdekilerle :) tamam yazarım bende merak ediyorum şimdi uyuyor sabah yer :)

Çok meraklı zaten kafese ne koysam yanına koşuyor :)

Mesela bende bu ballı krakeri 2 3 kez denedim ama beceremedim :)

Tarif çok güzel ama yemi biraz bol tutmak gerekiyor orada çok az yazılmış birde tepsiye yaymak yerine kagıttan ufak kek kalıpları oluyor denemek isterseniz bu şekilde tavsiye ederim :)

Ben hazır satılanlarla aynı şekilde yapmak niyetindeyim ama merak ettiğim kuşun rahatça kırıp yiyebileyormu?

Tamam o zaman kuşum gelince hemen yapacağım inşaallah.

Geri