Karadeniz Pet

Sizce paşa nasıl ?

Murat KILINÇARSLAN

Meraklı Üye

Evet arkadaslar yorumlarınızı bekliyoruz...

Turp gibi MAŞALLAH :)

Eyvallah sağolasın

maşallahı var :)

Masallah ya cok tatli tuyu kadar omru olsun

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah...

Teşekkür Ederiz.. Ama yem yemiyor ne yapacağımı bilemiyorum

yeni bir ortama geldiyse ondan yem yemiyordur.. yemin önüne koyun paşayı.. bir süre ilgilenmeyin ortama alıştıktan sonra çekingenliği geçecektir.. çok sağlıklı görünüyor maşallah

yeni bir ortama geldiyse ondan yem yemiyordur.. yemin önüne koyun paşayı.. bir süre ilgilenmeyin ortama alıştıktan sonra çekingenliği geçecektir.. çok sağlıklı görünüyor maşallah

daha uçamıyor tırmanma aşamasında yuvalıktan düştükten sonra aldım acaba diyorum yem kıramıyor mu ki ?

daha uçamıyor tırmanma aşamasında yuvalıktan düştükten sonra aldım acaba diyorum yem kıramıyor mu ki ?

anne ve babası dışlamıyorsa kafesin ızgarasına bırakın.. anne babasını yem yerken izlesin.. kuşlar genelde görerek ögreniyorlar.. anne babayı iyi takip edin.. kıskanıp zarar vermesinler paşaya.. biraz mama takviyesi yapabilirsiniz bir süre.

anne ve babası dışlamıyorsa kafesin ızgarasına bırakın.. anne babasını yem yerken izlesin.. kuşlar genelde görerek ögreniyorlar.. anne babayı iyi takip edin.. kıskanıp zarar vermesinler paşaya.. biraz mama takviyesi yapabilirsiniz bir süre.

Anne ve babası yanımda yok uzak bir arkadasımdan aldım ben

kafesine bir kağıdın üzerine az bişey mama ve birazda yem bırakın.. o gerisini halleder.. :)

kafesine bir kağıdın üzerine az bişey mama ve birazda yem bırakın.. o gerisini halleder.. :)

Kafesin her noktasına çeşit çeşit yemler koydum kerata dokunmuyor bile :D bakalım hayırlısı yarında akşama kadar yemez ise enjektör yapacağım

ne kadar oldu kuş size geleli

Bugun ilk günümüz beyfendi ile

alışır alışır.. 2 gün sonra yem bırakmaz yemliginde :)

Geri