Karadeniz Pet

Sizce sorun varmı ?

• Konbuyu başlatan atalay222
  • Başlangıç tarihi
A

atalay222

Guest
Merhaba arkadaslar dün aldıgım bi mubişim var dünde bi kac konu acmıstım az önce işten geldim kuşu bıraz saldım aldıgım petshopcu tanıdık kanatlarının ucundan biraz kesti kuş öle dolanıyor evde ötüyor bi sorun yok gibi ama kanadının biri fotograftaki gibi yukarda kalmış sanki biraz sizce bi sorunmu var ?

vw7jt.jpg

vw7l4.jpg

Kanatlarının uçlarını kestirme sebebiniz neydi?

arkadaş bu nasıl vicdandır.hayvanların dengesini bozuyorsunuz.kim böyle akıl veriyor millete anlamadım

Ben istemedim öle birşey kendisi söledi alışması acısından canı yanarmı dıye sordum hayır dedi uclarından biraz kesti . Bi sorun yaratırmı acaba haftada 1 kere falanda 1 tane falan cek kanatlarından dedi yerini gösterdi ? actıgım konuyla ılgılı bılgınız varmı acaba neden yukarda gibi duruyor ?

arkadaş bu nasıl vicdandır.hayvanların dengesini bozuyorsunuz.kim böyle akıl veriyor millete anlamadım

bende anlamış değilim okan abi bide bunu söylüyorlar kestirdim diye deli oluyorum ya )

Kanadinin kesilmesi buyuk bir sorun zaten ne diye kestiki ??

Kesilen kanatlari cekip yenilerini cikmasini beklemelisin .. Yoksa hicbirzaman ucamaz kus ..

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
keşke bu konuyu açmasaydın valla moralim bozuldu ya kuşun alışması için kanat kesildiğinide ilk defa gördüm.

Ben ıstemedım öle bişey bu konuda acamiyim tamamen ona guvenerekten böle bişey yapmasını onayladım yoksa neden isteyim kesılmesını

kanatlarini niye kestirdin insanlarda artik vicdan kalmamiş...

bu petshopçulardada nasıl zihniyet varsa abi :)

Vay arkadaş acemiyim tanıdık petshop adam öle söleyince istemedım bi an ama ele daha cabuk alışır deyınce tamam hadı dedım özellıklede canı yanarmı dıye sordum hayır dedi. Yarın gidip gereken cevabı veririm ona iş işten gectıde ama emin olabilirsiniz tüm hassasiyetimle ilgilenıyorum kuşumla . Konunun asıl amacına gelırsek sızce neden kanadının biri yukarda gibi kesılmeden oldugunu sanmıyorum dün yoktu

Emin olabilrisniz kuşuma gereken özeni gösterıyorum o petshopcuyuda gereken cevabı vericem yarın. Konunun asıl amacına gelırsek sizce nıye yukarda duruyor kanadı dun yoktu cunku

Emin olabilrisniz kuşuma gereken özeni gösterıyorum o petshopcuyuda gereken cevabı vericem yarın. Konunun asıl amacına gelırsek sizce nıye yukarda duruyor kanadı dun yoktu cunku

Muhtemelen ucmaya calisirken o havaya kalkan kanadi kirmis onu cekmen gerek 5 6 gunde bir birer tane cek en onlerden basla sonlari onemli degil

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sizlik burda birşey yok sakın yanlış anlamayın bütün suç petshopçuda sizin tek hatanız tabi bilmediğiniz için kanatları kesmesine izin vermemeniz olacakdı ama yarın yinede siz bilirsin değiştirin..

yok değiştirmicem kuşumu gayet akıllı sevecen bişey neşeli kanatlarıda uzar sanırım araştırdım internette. Ozan bey fotografa ıstınaden baştakı kısa kanatımı cekıcem ve cekerken canı yanarmı kkuşun :(

olan olmuş artık ne akılla kestiyse kuşun kanatlarını bence çekmeyin zamanla tüy dökümünde düzelir güle güle besleyin.

Geri