petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce sorun varmı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve atalay222 tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. atalay222

atalay222 Guest

Merhaba arkadaslar dün aldıgım bi mubişim var dünde bi kac konu acmıstım az önce işten geldim kuşu bıraz saldım aldıgım petshopcu tanıdık kanatlarının ucundan biraz kesti kuş öle dolanıyor evde ötüyor bi sorun yok gibi ama kanadının biri fotograftaki gibi yukarda kalmış sanki biraz sizce bi sorunmu var ?

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Kanatlarının uçlarını kestirme sebebiniz neydi?

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadaş bu nasıl vicdandır.hayvanların dengesini bozuyorsunuz.kim böyle akıl veriyor millete anlamadım

4. atalay222

atalay222 Guest

Ben istemedim öle birşey kendisi söledi alışması acısından canı yanarmı dıye sordum hayır dedi uclarından biraz kesti . Bi sorun yaratırmı acaba haftada 1 kere falanda 1 tane falan cek kanatlarından dedi yerini gösterdi ? actıgım konuyla ılgılı bılgınız varmı acaba neden yukarda gibi duruyor ?

5. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    bende anlamış değilim okan abi bide bunu söylüyorlar kestirdim diye deli oluyorum ya )

6. OzanEsmrsy

Kanadinin kesilmesi buyuk bir sorun zaten ne diye kestiki ??

Kesilen kanatlari cekip yenilerini cikmasini beklemelisin .. Yoksa hicbirzaman ucamaz kus ..

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

#6 OzanEsmrsy, 25 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Aralık 2013
  7. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    keşke bu konuyu açmasaydın valla moralim bozuldu ya kuşun alışması için kanat kesildiğinide ilk defa gördüm.

8. atalay222

atalay222 Guest

Ben ıstemedım öle bişey bu konuda acamiyim tamamen ona guvenerekten böle bişey yapmasını onayladım yoksa neden isteyim kesılmesını

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kanatlarini niye kestirdin insanlarda artik vicdan kalmamiş...

10. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    bu petshopçulardada nasıl zihniyet varsa abi :)

11. atalay222

atalay222 Guest

Vay arkadaş acemiyim tanıdık petshop adam öle söleyince istemedım bi an ama ele daha cabuk alışır deyınce tamam hadı dedım özellıklede canı yanarmı dıye sordum hayır dedi. Yarın gidip gereken cevabı veririm ona iş işten gectıde ama emin olabilirsiniz tüm hassasiyetimle ilgilenıyorum kuşumla . Konunun asıl amacına gelırsek sızce neden kanadının biri yukarda gibi kesılmeden oldugunu sanmıyorum dün yoktu

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

aynen kardeşim. adamlarda hiç acima yok valla

13. atalay222

atalay222 Guest

Emin olabilrisniz kuşuma gereken özeni gösterıyorum o petshopcuyuda gereken cevabı vericem yarın. Konunun asıl amacına gelırsek sizce nıye yukarda duruyor kanadı dun yoktu cunku

14. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    işleri güçleri imanları bile para olmuş yazık yazık :(

15. OzanEsmrsy

Muhtemelen ucmaya calisirken o havaya kalkan kanadi kirmis onu cekmen gerek 5 6 gunde bir birer tane cek en onlerden basla sonlari onemli degil

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. Murat KARAYILAN

Beğenileri:
    0
    sizlik burda birşey yok sakın yanlış anlamayın bütün suç petshopçuda sizin tek hatanız tabi bilmediğiniz için kanatları kesmesine izin vermemeniz olacakdı ama yarın yinede siz bilirsin değiştirin..

17. atalay222

atalay222 Guest

yok değiştirmicem kuşumu gayet akıllı sevecen bişey neşeli kanatlarıda uzar sanırım araştırdım internette. Ozan bey fotografa ıstınaden baştakı kısa kanatımı cekıcem ve cekerken canı yanarmı kkuşun :(

18. cexsa1

cexsa1 Guest

kuşun kesilen kanatlarını çek tekrardan büyüsün

19. atalay222

atalay222 Guest

sadece kesılen kanatlar dımı ? haftada her kesılen kanattan sırayla ceksem sorun olmaz sanırım ?

20. Ali KOÇAK

olan olmuş artık ne akılla kestiyse kuşun kanatlarını bence çekmeyin zamanla tüy dökümünde düzelir güle güle besleyin.

Sayfayı Paylaş