Karadeniz Pet

Sizce sorun varmı ?

• Konbuyu başlatan atalay222
  • Başlangıç tarihi
ewt makaslı kanatları çek haftalık değil hepsini çek aynı anda çıksın kanatlar

olan olmuş artık ne akılla kestiyse kuşun kanatlarını bence çekmeyin zamanla tüy dökümünde düzelir güle güle besleyin.

bende cekmek ıstemıyorum cunku canı yanıcak dıye korkuyorum. nolur nolmaz diye yem yemıyodu fazla kırmayı bılıyodur sanırım yemi aktadarı falan aldım yesın dıye. bide mama vermemın zararı olurmu ıshal falan olma acısından. iyi beslensın ıstıyorum

Kuş için bir eziyet bu hiçde tavsiye edilmeyen bir yöntem kesen arkadaşı da kınıyorum.:(

Kuş için bir eziyet bu hiçde tavsiye edilmeyen bir yöntem kesen arkadaşı da kınıyorum.:(

akışına bırakmak gerekır dogru dıyorsun. belki kuşumun dogasında var geleli 2 gun oldu ama elime konuyor ve gitmek bilmiyor omuzumda kulak mememi gıdıklıyor bişeyler yapıyor hayrete düştüm bu kadar cabuk beklemıyodum yavru olmasına ragmen anlamadım gitti.

atalay bey sakın çekmeyin tüylerini kendi rahatsız olduğunda icabına bakıyor zaten birde tüyleri çekip kendinizden uzaklaştırmayın hayvanı..
bu kuşlar çok kincidir..bir zaman siziden uzak durabilirler..yapmayın lütfen..
zaten yavru olan bir kuşun kanadını kesmek nasıl bir düşünce ..nereye kaçacak bu kuş..
mantığına ne diyeyim o adamın..........

yavru kuşun kanadı kesmek çekmek mantığını anlamıyorum .kanadını falan çekme hayvanın yazık günah ben bir kuşum hastalandıgı zaman sabah akşam hep onunla ilgileniyorum düzelsin diye siz sağlam kuşu ıskartaya çıkarıyosunuz garip bir durum

Benimde kuşun gagasını kesti bugün petshopçu çok kanadı yaa sinir oldum resmen

Forumdaki bazı arkadaslar kesılen kanatlarını cek vb. şeyler sölediler ama yapamadım yapmayada yeltenmedim akışına bıraktım cıkar yerıne dedim. vicdanım el vermıyor canını acıtmaya :/

Geri