petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce sorunu ne arkadaşlar???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emparatoor tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. emparatoor

Kuşum hergun sabahtan tunekten buraya iner sadece yem yemek icin kalkar ve yedikten sonra geri bu sekilde yatiyo cozemedim nedenini arkadaşlar yardimci olabilecek nedeninde tahminde bulunabilecek kimse var mi??...

2. emparatoor

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Bazı kuşlar bu şekilde dinlenmeyi sever. Daha önce beslediğim çiftimin ikisi de öyle dinleniyordu.

4. emparatoor

Ama sanki yumurta varmis gibi davraniyo orda ciftlesiyo esi orda besliyo onu yuva falan zannediyo olabilirmi??...

5. Tunç ÇAĞATAY

Yuvalık tak çiftleşiyor ise tak bugun hemen

+Tüneklerin çok ince ayaklarını agrıtmış olabilir 2 dişi varsa birini başka kafese al

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    çiftleşme varsa yuvalık tak diğer dişi kuşu da ayır derim..ayrıca bende böyle dinlenmeyi seven kuşları görmüştüm.. :)

7. emparatoor

Buyuk bi salma kafesim var iki cift bi arada yasiyo diger erkek resimde çıkmamis yuvalimk 2 tane var imi ciftte ciftlesiyo ama zevk icinmi nedir anlamadim yumurta yok;)...

Sayfayı Paylaş