Karadeniz Pet

sizce sorunu ne arkadaşlar???

• Konbuyu başlatan emparatoor
  • Başlangıç tarihi
E

emparatoor

Guest

Kuşum hergun sabahtan tunekten buraya iner sadece yem yemek icin kalkar ve yedikten sonra geri bu sekilde yatiyo cozemedim nedenini arkadaşlar yardimci olabilecek nedeninde tahminde bulunabilecek kimse var mi??...

Bazı kuşlar bu şekilde dinlenmeyi sever. Daha önce beslediğim çiftimin ikisi de öyle dinleniyordu.

Ama sanki yumurta varmis gibi davraniyo orda ciftlesiyo esi orda besliyo onu yuva falan zannediyo olabilirmi??...

Ama sanki yumurta varmis gibi davraniyo orda ciftlesiyo esi orda besliyo onu yuva falan zannediyo olabilirmi??...

Yuvalık tak çiftleşiyor ise tak bugun hemen

+Tüneklerin çok ince ayaklarını agrıtmış olabilir 2 dişi varsa birini başka kafese al

çiftleşme varsa yuvalık tak diğer dişi kuşu da ayır derim..ayrıca bende böyle dinlenmeyi seven kuşları görmüştüm.. :)

çiftleşme varsa yuvalık tak diğer dişi kuşu da ayır derim..ayrıca bende böyle dinlenmeyi seven kuşları görmüştüm.. :)

Buyuk bi salma kafesim var iki cift bi arada yasiyo diger erkek resimde çıkmamis yuvalimk 2 tane var imi ciftte ciftlesiyo ama zevk icinmi nedir anlamadim yumurta yok;)...

Geri