petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce Tek Yavru mu Yoksa Çift Yavru mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre KARAN tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş almayı düşünüyorum yavru ama çift mi yavru mu alsam yoksa sadece tek yavru mu alsam diye düşünüyorum. Sizce avantajları ve dezavantajları nelerdir.

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    tek yavru alırsan eğitirsin çift yavru alırsan büyütüp onların yavrularına bakarsın :)

3. Abdurrahman CENGİZ

eğitiip sizinle ilgilenmesini oynamasını konuşmasını istiyorsanız tek erkek bir yavru alın ama yavru almak istiyorsanız bir erkek ve bir dişi alın

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşların söylediği gibi ne için alacağınıza bağlı

5. Sinan ÇELİK

++++++++++

6. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yani benim demek istediğim şu arkadaşlar. 1 çift yavru alsam onlar bana alışır mı bana gelir mi benle ilgilenir mi yoksa bir tana yavru erkek alsam o büyüyesiye kadar bana alışsa sonra onun yanına eş alsam olur mu? Ben çift yavru almayı düşünüyorum ama bana gelmezler diye korkuyorum büyüyünce zaten yavru yaparlar ama bana hiç gelmezler diye düşünüüyorum.

Anlamadım kardeş?

7. Sinan ÇELİK

Arkadaşın yorumuna katılıyorum demek istedim ondan +++++ koydum ;)

8. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam anladım. :)

9. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Bence tek erkek yavru alın,eğitin büyütün sonra size alışınca yaşını doldurduğunda yanına eş alırsınız;sonrada onların yavrularına bakarsınız böylelikle hepsini yaşamış olursunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Tek erkek almayı karar verdim arkadaşlar yeşil renkte inşallah yeşil kalmıştır elinde satıcının çünkü 20 yıllık satıcıdan alacam ve ben salı gitmiştim yavrular daha yeni gelmişti cumartesi ancak giderim nasipse inşallah kalmıştır? Renk konusunda ne düşünüyorsunuz sizce renk önemli mi alışması için?

11. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    ben tek bakma taraftarı degılım ılerıde sıkıldıgınızda bu sefer yavru almak ısteyeceksınız bu seferde kusunuz es tutmayacak

12. tansel canbaz

Rengin pek önemi yok.

Sayfayı Paylaş