Karadeniz Pet

Sizce Tek Yavru mu Yoksa Çift Yavru mu?

Emre KARAN

Meraklı Üye
Kuş almayı düşünüyorum yavru ama çift mi yavru mu alsam yoksa sadece tek yavru mu alsam diye düşünüyorum. Sizce avantajları ve dezavantajları nelerdir.

tek yavru alırsan eğitirsin çift yavru alırsan büyütüp onların yavrularına bakarsın :)

eğitiip sizinle ilgilenmesini oynamasını konuşmasını istiyorsanız tek erkek bir yavru alın ama yavru almak istiyorsanız bir erkek ve bir dişi alın

Arkadaşların söylediği gibi ne için alacağınıza bağlı

Yani benim demek istediğim şu arkadaşlar. 1 çift yavru alsam onlar bana alışır mı bana gelir mi benle ilgilenir mi yoksa bir tana yavru erkek alsam o büyüyesiye kadar bana alışsa sonra onun yanına eş alsam olur mu? Ben çift yavru almayı düşünüyorum ama bana gelmezler diye korkuyorum büyüyünce zaten yavru yaparlar ama bana hiç gelmezler diye düşünüüyorum.

Anlamadım kardeş?

Yani benim demek istediğim şu arkadaşlar. 1 çift yavru alsam onlar bana alışır mı bana gelir mi benle ilgilenir mi yoksa bir tana yavru erkek alsam o büyüyesiye kadar bana alışsa sonra onun yanına eş alsam olur mu? Ben çift yavru almayı düşünüyorum ama bana gelmezler diye korkuyorum büyüyünce zaten yavru yaparlar ama bana hiç gelmezler diye düşünüüyorum.

Anlamadım kardeş?

Arkadaşın yorumuna katılıyorum demek istedim ondan +++++ koydum ;)

Bence tek erkek yavru alın,eğitin büyütün sonra size alışınca yaşını doldurduğunda yanına eş alırsınız;sonrada onların yavrularına bakarsınız böylelikle hepsini yaşamış olursunuz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tek erkek almayı karar verdim arkadaşlar yeşil renkte inşallah yeşil kalmıştır elinde satıcının çünkü 20 yıllık satıcıdan alacam ve ben salı gitmiştim yavrular daha yeni gelmişti cumartesi ancak giderim nasipse inşallah kalmıştır? Renk konusunda ne düşünüyorsunuz sizce renk önemli mi alışması için?

ben tek bakma taraftarı degılım ılerıde sıkıldıgınızda bu sefer yavru almak ısteyeceksınız bu seferde kusunuz es tutmayacak

Geri