petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce yavru alabilirmiyim ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrebostan tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. emrebostan

emrebostan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar arkadaşımda dişi bir kuş vardı ve geçenlerde kızgınlık yumurtası attı. eşi olmadığı için kuşu bana verdi ve bende güzel bi erkek vardı onun yanına koydum. 10 dk sonra çiftleştiler 2 kez. aradan 4 gün geçti ve birdaha görmedim çiftleştiklerini. dişi kuş yuvalığa arasıra giriyor hazırlık yapıyor gibi. sizce benim görmediğim zamanlarda çiftleşiyorlarmıdır. yumurtlar mı dişi ve şimdi yapmam gereken bişey var mı. yarımlarınızı bekliyorum. ilk kez yavru alacam heyecanımı mazur görün.

#1 emrebostan, 7 Haziran 2014
    Son düzenleme: 7 Haziran 2014
  2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yumurtlamaması için bir sebep yok. Kuşlara iyi bak, yem,mama,su,vitamin,temizlik vs yeterli.

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Fotoğraf ekleyebilseydin bilen arkadaşlar çok daha net yorum yapabilirlerdi. Umarım istediklerine kavuşursun.

4. emrebostan

emrebostan New Member

Beğenileri:
    0
    en kısa zamanda resimlerini de ekleyecem

5. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kalamar kemigi,yemi,mamasi,vitaminini eksik etme. Sakin bir yere koy cok ugrasma kafesle. Yumurtlayacaktir.

Nokia 3310 ile gönderildi.

6. emrebostan

emrebostan New Member

Beğenileri:
    0
    ve işte resimleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

bunlarda diğer çiftim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

birde kuşlar ele çok alışkınlar hiç insandan korkma kaçma gibi bi huyları yoktur. bizi görünce hemen kafesin tellerine yapışırlar.

Sayfayı Paylaş