Karadeniz Pet

Sizce yavru alabilirmiyim ??

emrebostan

Yeni Üye
arkadaşlar arkadaşımda dişi bir kuş vardı ve geçenlerde kızgınlık yumurtası attı. eşi olmadığı için kuşu bana verdi ve bende güzel bi erkek vardı onun yanına koydum. 10 dk sonra çiftleştiler 2 kez. aradan 4 gün geçti ve birdaha görmedim çiftleştiklerini. dişi kuş yuvalığa arasıra giriyor hazırlık yapıyor gibi. sizce benim görmediğim zamanlarda çiftleşiyorlarmıdır. yumurtlar mı dişi ve şimdi yapmam gereken bişey var mı. yarımlarınızı bekliyorum. ilk kez yavru alacam heyecanımı mazur görün.

Son düzenleme:
Fotoğraf ekleyebilseydin bilen arkadaşlar çok daha net yorum yapabilirlerdi. Umarım istediklerine kavuşursun.

Kalamar kemigi,yemi,mamasi,vitaminini eksik etme. Sakin bir yere koy cok ugrasma kafesle. Yumurtlayacaktir.

Nokia 3310 ile gönderildi.

ve işte resimleri
krQnNA.jpg

YPyrn6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

bunlarda diğer çiftim .
zRZ5R7.jpg

aqv3y2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

birde kuşlar ele çok alışkınlar hiç insandan korkma kaçma gibi bi huyları yoktur. bizi görünce hemen kafesin tellerine yapışırlar.

Geri