petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Lütfi ÖZER tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Lütfi ÖZER

evet arkadaşlar yaşını doldurmuş ve eş tutmuş kızışmış hazır her muhabbet kuşu sizce yumurtlarmı ..

2. Mete Aytun AYDIN

Hepsi yumurtlamaz. Aslında burada bakım koşulları ön plana çıkıyor. Kuşlara iyi bakılmışsa problemsiz yumurtlar. İyi bakılmamışsa yumurtlamaz ya da yumurtlasa bile birsürü problem çıkarır. Dölsüz yumurtalar çıkar ölüm embriyolar çıkar yada yumurtlasa bile üstüne yatmaz falan felan.... Sonuç olarak iyi bakım ;)

3. Lütfi ÖZER

hocam benim kendi fikrim petshop kuş alınacak en son yer benim evde 1çift kendi kuşumun yavrusu var ve bakım olarak çok iyi bakıyorum kuş şuanda bile dişi kardeşine ayak atıyor ve daha sadece 2 aylık

Sayfayı Paylaş