Karadeniz Pet

Sizcede bu normal mi

Alparslan66

Meraklı Üye
Arkadaslar benim erkek muhabbet kuşum disiden cok yuvaya giriyor yatıyor orda sanırım hasta falan dicem yemesi icmesi nesesi gayet normal ama bu yuvaya girisine anlam veremiyorum bir türlü sizce normal mi bu

Bi arkadasta disim yuvaya girmiyor erkek giriyor yatiyo demisti sonra anlasildiki erkek sandigi disi disi zannettigi erkek cikmisti sizinde kucuk bi ihtimalde olsa olasiligi olabilirmi?

Olamaz çünkü ben eslestiklerini gördüm aynı renk bile degilki karistiriyorum dicem ama öyle de degil

Olabilir bazı erkekler daha yuvacıdır

Beraber yuvada yatmaya basladilar yumurtlayacak mi acaba disi yada yakin mi yumurtlamasi

İnşaallah öyledir kimisi aylarca bekliyor yuvaya girsinler diye şanslısınız ;)

O yönden sansliyim zaten de erkekde disiden cok girinci anormal geliyor insana

Bende bir erkek var kesinlikle yuvadan dışarı sadece yem yeme dışında çıkmıyordu.Erkek girip çıkarken badozlama hayda diye daldığı için yumurtaların hepsini kırıyordu :).Ben sırf bunun için dev yuvalık yaptım.Forumda konularda mevcut.Yalnız bir kuş hangi tür yuvaya alışırsa ondan başkasını yadırgıyor.
Bir sıkıntı olmaz,sizde sıkıntı etmeyin.

Her hangi bir sorun olacağını düşünmüyorum yeter ki yumurtalar gelsin. Bendeki erkeğin teki sürekli dişiyle birlikte içeride yatıyor arada bir dışarıda görüyorsun içgüdüsel olarak hürra içeri dalıyor tekrar. Herhangi bir sorun olmuyor.

Bunu damızlık aldım aldigimda iki yavrusu vardı daha yumurta alamadim tüyde suan o yuzden bilmiyorum dogrusu oyle bi yapiya sahip olduğunu belkide dediginiz gibi yuvaci bir kkustur yorumlar icin teşekkür ederim

Geri