petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizcede bu normal mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alparslan66 tarafından 9 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Arkadaslar benim erkek muhabbet kuşum disiden cok yuvaya giriyor yatıyor orda sanırım hasta falan dicem yemesi icmesi nesesi gayet normal ama bu yuvaya girisine anlam veremiyorum bir türlü sizce normal mi bu

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Bi arkadasta disim yuvaya girmiyor erkek giriyor yatiyo demisti sonra anlasildiki erkek sandigi disi disi zannettigi erkek cikmisti sizinde kucuk bi ihtimalde olsa olasiligi olabilirmi?

3. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Olamaz çünkü ben eslestiklerini gördüm aynı renk bile degilki karistiriyorum dicem ama öyle de degil

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Olabilir bazı erkekler daha yuvacıdır

5. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Beraber yuvada yatmaya basladilar yumurtlayacak mi acaba disi yada yakin mi yumurtlamasi

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    İnşaallah öyledir kimisi aylarca bekliyor yuvaya girsinler diye şanslısınız ;)

7. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    O yönden sansliyim zaten de erkekde disiden cok girinci anormal geliyor insana

8. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    43
    Bende bir erkek var kesinlikle yuvadan dışarı sadece yem yeme dışında çıkmıyordu.Erkek girip çıkarken badozlama hayda diye daldığı için yumurtaların hepsini kırıyordu :).Ben sırf bunun için dev yuvalık yaptım.Forumda konularda mevcut.Yalnız bir kuş hangi tür yuvaya alışırsa ondan başkasını yadırgıyor.
    Bir sıkıntı olmaz,sizde sıkıntı etmeyin.

9. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Her hangi bir sorun olacağını düşünmüyorum yeter ki yumurtalar gelsin. Bendeki erkeğin teki sürekli dişiyle birlikte içeride yatıyor arada bir dışarıda görüyorsun içgüdüsel olarak hürra içeri dalıyor tekrar. Herhangi bir sorun olmuyor.

10. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Bunu damızlık aldım aldigimda iki yavrusu vardı daha yumurta alamadim tüyde suan o yuzden bilmiyorum dogrusu oyle bi yapiya sahip olduğunu belkide dediginiz gibi yuvaci bir kkustur yorumlar icin teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş