Karadeniz Pet

Sizcede normal mi

Alparslan66

Meraklı Üye
Kusum cok sulu dıskıliyor tüyde oldugu icin mi böyle ne yapmam gerekir

Çok yeşillilk , sebze filan yiyorsa ondan olabilir.
Her gün veriyorsan mesela normal olması.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yoo yesillik vermiyorum ki ben tüyde olmasina baglamistim bu durumu anormal bi durum mu yani

Yok anormal sayilmaz fazla. Benimkilerdede oluyor arada. Ama uzun sureli değil tabi ki

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaklasik tüye girdiginden belli var simdi tuyden dolayi degil mi bu ishal

Yediği yemeği vs değiştirmediyseniz veya strese girme gibi bi durumu yoksa ve eğer hasta gibi halsiz duruyorsa sürekli o zaman ishal olmuş olabilir ve tedavi gerekebilir. Arada cıvık dışkılıyabiliyorlar ama bu uzun sürüyorsa -günlerce- ve kuşta başka anormallikler varsa üşütmüş hastalanmış olabilir

Hiç bi anormallik yokki. Yemesi içmesi gayet iyi maşallah sadece dediğim gibi tuye girdiğinden belli sulu dışkı yapıyor normal diye birşey yapmamıştır ben sizce anormal mi bu durum birşey yapmalimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

Yardım lütfen

Bir resim atarsan yardımcı oluruz.

resim atarsan iyi olur

isale sade kanarya yemi ve yulaf iyi gelir

resim atarsanız konuşması daha ideal olur belki ortam değişimi belki hastalık belki mevsilsel belki beslenme... görsel olarka dışkı ve kuşun bi kaç fotoğrafını paylasırsanız daha iyi olur

Kanarya yemi verebilirsiniz geçmiş olsun

Veriyorum yulafla birlikte resim demis arkadaslar ama altta pecete olduğu icin dışkı da sıvı o yuzden durmuyor kuruyor

Geri