petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

size bi soru daha :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Merhabalar. Bu benim 3 aylık dişi kuşum Şaşkın... hepinizin parmaklarindan ısırır :) benim merakim su kuşum büyüdüğünde, yaninda erkek olmadan yani es olmadan yumurtlarmi. Boşta olsa yumurtlar diye düşünüyorum ama sizlere de sormak istedim. He birde 3 aylık şuan ama sizce banyo icin yavas yavas adimlara baslamam gerekir mi ? Teşekkürler

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    gözler parıldamış :D kızışınca kızgınlık yumurtası verir tabi ki havalar orada sıcaksa banyo yapabilir burada fırtına kopuyor resmen :D

3. Kağan Köse

Hee banyoya girmesi icin kendiliginden sicagin biraz onu bunaltmasi lazim sanirim :) heh iyi o yumurtayi saklicam da :)

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    koleksiyon mu yapacaksınız bende tüylerini saklıyorum şuan koleksiyonumun baş tacı safirimin kuyruk tüyü :)

5. Kağan Köse

Aaaa onun ilk yumurtasını saklicam tabiki :) :) :)

Sayfayı Paylaş