Karadeniz Pet

Size ihtiyacım var

Ya şimdi bunlar çift ya ben ayırma yöntemi yaptım 15-20 gün böyle kaldıklarından sonra bunları birlestirirsem özlem gidereceklerini zannediyorum sizce?
Erkeğin göğsüne iyi bak kalkık ve şişik duruyorsa kızışmıştır, dişi için de cere renginin kahverengi, bordo bi hal alması lazım ikisinide kızıştırdıktan sonra ancak yavru alabilirsin ama ayırman iyi olmuş şimdi birbirlerini özlemişlerdir Tahminimce çabuk kızışırlar fakat seninde kızışmayı desteklemen lazım tabi ,her gün yemlerine yaklaşık bir çay kaşığı kadar Nijer tohumu koymalısın Eğer sularına vitamin atmıyorsun vitamini atman da kızışmayı destekler. Avisol Plus ya da Zurich marka vitaminleri kullanabilirsin. Bir de bir çay kaşığı mamayı ( Ben rotipet mama tercih ediyorum) yarım havuç ile karıştırıp kafese koymalısın Benim de iki tane kuşum var şu anda erkek olan kızıştı fakat dişi olan kızışma dı ben de veterinere gittim veteriner gayet iyi baktığımı söyledi ve dişinin kızışması için Nijer tohumu verdi Her sabah yemlerinin içine bir çay kaşığı atıyorum yaklaşık üç gündür Nijer tohumu yiyorlar Fakat henüz bir gelişme yok veteriner dişinin kızışmasının da bir hafta kadar sürebileceğini söyledi Ben de sabırsızlıkla bekliyorum
bebb895d0a81f20765d64b7a488380c9.jpg
f60f4ab0179ad3f5984a16b1be5ff13b.jpg
d68b3fa68a41320ca5a26b264888d977.jpg

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri