petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizin de Dişi Kuşunuz Saldirganmi Bakarsanız.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dişi kuşlar normal de hep sertmidir. yanı saldirganmidir. erkek kuşlar okadar saldirgan değil.

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :) evet çoğunlukla öyle oluyorlar, en azından ben çevremde hiç uysal dişi görmedim.

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tek gelidği zaman bana normal sakin di elimi cok ısmıyor du erkek kuş alinca daha cok ısımırmaya başaldi erkek kuş kendı cok güzel sevdiriyor. ilk adliğim gun den beri severim. erkek kuşu başini falan ama dişi başini sevmek imakansiz gibi bişey.

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yoo hiç saldırgan değil hatta oyun oynamak için tv kumandasına falan geliyor tshirtümün ipini çekiyor oyna benimle diye :D

5. Mana

Mana Guest

Benim yeni aldığım dişi çok uysal diğerlerinden sadece 2si biraz cadı :) hepsi aynı değil ama erkeklere göre nazlılar

6. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Dişinin karakteri erkek kuşa göre çok farklı ona göre davranmak lazım.Mesela kemirmeyi çok seviyorlar arada kemireceği şeyler vermek lazım.Erkek kuşla eş olmuşsa sahiplenme duygusu var erkekle çok ilgilenirseniz sinirli davranabiliyor erkeğe karşı

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet dostum öylemiş..

Sayfayı Paylaş