Karadeniz Pet

Sizin kuşlarınız Meyve yiyor mu ? =)

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Merhabalar arkadaşlar geçen gün kuşlarıma meyve vermeye başladım öncelikle sert yeşil elmaya bayılıyorlar muzu da tedirgin olarak da olsa yiyorlar. Başka önerebileceginiz ya da sizin kuşlarınıza verdiginiz meyve - Sebzeler nelerdir :)

KPAvp6.jpg

[YOUTUBE]l_5W6tAGrr8[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elma havuc uzum, sebze olarak da brokoli karnabahar ve salataligi cok seviyor bizimki.

üzüm derken Nasıl üzüm anlayamadım. Meyve sebzenin çok faydası oldugunu düşünüyorum Tabi kararında verilmek şartıyla.Video da ekledim izlerseniz sevinirim.

yazin normal yesil uzumun yarisini isirip veriyordum severek yiyordu, kafes icinde degil de kafes disinda elime kondugunda cok fazla degil 1-2 tane verdim cok severek yedi.

peki teşekkür ederiz :) ama bildiğim kadarı ile fazla tatlı ve fazla tuzlu mübişlere zarar verebilirmuş :/

Evet her seyin fazlasi zarar benim demek istedigim haftada hatta 2 haftada 1 uzum tanesi. Ben kuslarin yiyebilecekleri sagliklarina zarar vermeyecek her seyi cok az miktarla tatmasi taraftariyim. Hem surekli yedikleri yemlerden mamalardan bir nebze de olsa farkli birsey tatmis oluyorlar hem de vitaminini aliyorlar.

Son düzenleme:
kesinlikle çok haklısınız. size katılıyorum ++++++

Bizimkilere azda olsa marul veriyorum ama 3 haftada bir çünkü fazlası ishal yapabiliyor.Muz,elma,marul,havuç başka birşey vermedim ama deniyicem . Herşeyin azını verirseniz kuşlar için daha iyi olur.

Gerçekten de öyle azar azar biçok besinden tattırmak lazım :)))

Merhabalar arkadaşlar geçen gün kuşlarıma meyve vermeye başladım öncelikle sert yeşil elmaya bayılıyorlar muzu da tedirgin olarak da olsa yiyorlar. Başka önerebileceginiz ya da sizin kuşlarınıza verdiginiz meyve - Sebzeler nelerdir :)

KPAvp6.jpg

[YOUTUBE]l_5W6tAGrr8[/YOUTUBE]

suyun rengi ne öyle ;) içinde neler var o suyun ?

benimki ben ne yersem onu yiyor :D annem bana portakal, elma, muz falan getiriyor. Ben tam yiyecekken elime konup benden önce didiklemeye başlıyor kerata :D

DeepFix Multivitamin tahminen 8-10 damla arası bişey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

havucu hiç denemedim :) denicem onuda en kısa zamanda :)

Abi naptın ya 8-10 damla ben en fazla 3 damla koyuyuorum sen çok koymuşsun azalt aynısı bendede var deep fix multivitamin 3 damla ver en fazla haftada 2 gün.Herşeyin azı :)

Benimkiler tam bir ELMA delisi. Görür görmez elime saldırıyorlar. Ağızlarını şapurdata şapurdata yiyorlar.

Geri