petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizin kuşlarınız Meyve yiyor mu ? =)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul

Merhabalar arkadaşlar geçen gün kuşlarıma meyve vermeye başladım öncelikle sert yeşil elmaya bayılıyorlar muzu da tedirgin olarak da olsa yiyorlar. Başka önerebileceginiz ya da sizin kuşlarınıza verdiginiz meyve - Sebzeler nelerdir :)

[YOUTUBE]l_5W6tAGrr8[/YOUTUBE]

#1 Gokay Akgul, 28 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2014
  2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Elma havuc uzum, sebze olarak da brokoli karnabahar ve salataligi cok seviyor bizimki.

3. Gokay Akgul

üzüm derken Nasıl üzüm anlayamadım. Meyve sebzenin çok faydası oldugunu düşünüyorum Tabi kararında verilmek şartıyla.Video da ekledim izlerseniz sevinirim.

4. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    yazin normal yesil uzumun yarisini isirip veriyordum severek yiyordu, kafes icinde degil de kafes disinda elime kondugunda cok fazla degil 1-2 tane verdim cok severek yedi.

5. Gokay Akgul

peki teşekkür ederiz :) ama bildiğim kadarı ile fazla tatlı ve fazla tuzlu mübişlere zarar verebilirmuş :/

6. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Evet her seyin fazlasi zarar benim demek istedigim haftada hatta 2 haftada 1 uzum tanesi. Ben kuslarin yiyebilecekleri sagliklarina zarar vermeyecek her seyi cok az miktarla tatmasi taraftariyim. Hem surekli yedikleri yemlerden mamalardan bir nebze de olsa farkli birsey tatmis oluyorlar hem de vitaminini aliyorlar.

#6 cocomade, 28 Şubat 2014
    Son düzenleme: 28 Şubat 2014
  7. Gokay Akgul

kesinlikle çok haklısınız. size katılıyorum ++++++

8. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    benimkiler pek yemiyorlar meyva falan ama havuc yiyolar rendelenmiş haliyle

9. Hürkan YILMAZ

Bizimkilere azda olsa marul veriyorum ama 3 haftada bir çünkü fazlası ishal yapabiliyor.Muz,elma,marul,havuç başka birşey vermedim ama deniyicem . Herşeyin azını verirseniz kuşlar için daha iyi olur.

10. Gokay Akgul

Gerçekten de öyle azar azar biçok besinden tattırmak lazım :)))

11. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    suyun rengi ne öyle ;) içinde neler var o suyun ?

12. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    bizimki havuca bi saldırıyor ağzı burnu turuncu oluyor :D

13. Gokay Akgul

DeepFix Multivitamin tahminen 8-10 damla arası bişey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

havucu hiç denemedim :) denicem onuda en kısa zamanda :)

14. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    aynen o guzelim yanaklari benekleri tupturuncu oluyor camasir suyuna batirmak istiyorum.:D

15. Ali Sami Ünal

benimki ben ne yersem onu yiyor :D annem bana portakal, elma, muz falan getiriyor. Ben tam yiyecekken elime konup benden önce didiklemeye başlıyor kerata :D

16. Hürkan YILMAZ

Abi naptın ya 8-10 damla ben en fazla 3 damla koyuyuorum sen çok koymuşsun azalt aynısı bendede var deep fix multivitamin 3 damla ver en fazla haftada 2 gün.Herşeyin azı :)

17. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Benimkiler tam bir ELMA delisi. Görür görmez elime saldırıyorlar. Ağızlarını şapurdata şapurdata yiyorlar.

18. Gokay Akgul

arkasında öyle yazıyor ama. hatta 10 -15 damla yazıyor sanırım.

Sayfayı Paylaş