petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizinkilerde akşamları ötüyormu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEM CANER tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    arkadaşlar son 1-2 haftadır kuşlarım gece olunca susmak bilmiyor beni ne uyutuyorlar nede kendileri uyuyorlar resmen gündüz gibi yaşıyorlar anlamış değilim gayet keyifleri yerinde ötüyorlar gündüz gibi ucuyorlar rahatca birbirlerine kur yapıyorlar odam zifiri karanlık olması ragmen böyle oluyor :) son 2 haftadır mamayı değiştirdim artık kendi mamamı hazırlıyorum bunun bir etkisi oldugunu düşünüyorum ama buakdrda beklemiyordum dogrusu , resmen serenat yapıyorlar :D

#1 CEM CANER, 19 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 19 Temmuz 2014
  2. yakup yıldırım

aksamları karanlıkta kuşların ötmesi garip. arpaları fazla geldi herhal

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    mantıklı :D

4. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Aman hacı abi sağlıklı olsunlar da :D

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    gündüz cekince perdeyi ötmüyorlar ama akşamları ne hikmetse maşallahları var hepsi çiftleşiyorlar şu aralar ondanmı diye düşünür oldum bildiğin biri bass calıyıo diğeri gitar falan toplu konser veriyorlar :D

Sayfayı Paylaş