Karadeniz Pet

Sizlerin onerisiyle aldigim kus hakkinda fikirlerinizi bekliyorum (cins,irk,yas vs.)

E

edk

Guest
Burdaki arkadaslarin onerisi uzerine kusu degistirdim asagida fotograflari olan kusun cinsi,irki,yasi nedir arkadaslar? Kusu ele alistirmak konusturmak istiyorum sizce bu kus nasil? Simdiden fikrini beyan edecek arkadaslara tesekkur ediyorum.
6YBY6P.jpg

PvdvE9.jpg

NYXY9O.jpg

X2G2yk.jpg

72J2oY.jpg

sarı yüzlü tek faktör violet yerli erkek maşallah çoooooooooooooook güzel

Tesekkurler arkadaslar sizce kac ayliktir? Aldigim belcikali adam yuvadan yeni cikmis torunum getirdi dedi, evinin bahcesinde baya profosyenel sekilde muhabbet kusu uretimi yapiyor yavrulari ayirmis baska buyuk bir kafese ordan aldim kendisi 35 gunluk filandir dedi, sizce nekadar gosteriyor?

Çok Ğüzel Maşallah..tüyü kadar ömrü olsun...

Hayırlı olsun, sarı yüzlü kuslar cok güzel oluyor

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

iyi dilekleriniz icin tesekkurler arkadaslar sira geldi bunu ele alistirmaya :)

Fenerbahce li masallah :)

Masallah, aranız iyi gibi :beer:

Masallah Allah bozmasın

İyi böyle iyi huylu kuşlar insanı uğraştırmıyor. Siz ürkütmediğiniz sürece sıkıntı çıkmaz. Şimdiden sağlıklı ömrü olsun.

Arkadaşlar, benim kuşumunda kafası sarı, gövdesi mavi. Bu ne anlama geliyor?

Sagolun arkadaslar, ishal olmus galiba sulu diski yapiyor sizce ne yapmam lazim ne vereyim yesillik filan versem duzelirmi?

Tesekkurler arkadaslar sizce kac ayliktir? Aldigim belcikali adam yuvadan yeni cikmis torunum getirdi dedi, evinin bahcesinde baya profosyenel sekilde muhabbet kusu uretimi yapiyor yavrulari ayirmis baska buyuk bir kafese ordan aldim kendisi 35 gunluk filandir dedi, sizce nekadar gosteriyor?

Ben 2,5 - 3 aylık olabileceğini tahmin ediyorum. Ustalar daha iyi bilir ;)

Ama maşallah kuş çoookk güzel... Hayırlı olsun...

Edit : kuşun büyük fotolarına baktımda yaş konusundaki fikrim değişti :)

Son düzenleme:
Maşallah. 2 ayı geçmez bence. Büyüyünce çok daha güzel olacağa benziyor. Resimler aldatmıyosa iri de kuş. Belçikada nedir bunun fiyatı?

max 1,5 aylık cek erkek bır kus ömru uzun olsun