Karadeniz Pet

Sizlerin onerisiyle aldigim kus hakkinda fikirlerinizi bekliyorum (cins,irk,yas vs.)

Sizlerin onerisiyle aldigim kus hakkinda fikirlerinizi bekliyorum (cins,irk,y...

Maşallah. 2 ayı geçmez bence. Büyüyünce çok daha güzel olacağa benziyor. Resimler aldatmıyosa iri de kuş. Belçikada nedir bunun fiyatı?

Tesekkurler, daha onceki kus ile degistirdim burdaki arkadaslarin onerisiyle baska biryerden aldim, normal fiyati 5 euroydu hatta parasini verip digerinide oraya birakacaktim ama adam sagolsun para almadi, hatta adam hasta olur olurse gel baskasini vereyim dedi :) insallah birsey olmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
adam başka bir yerden aldığı kuşu bedavaya değiştirmiş. üstelik kuş fiyatı sadece 5 euro yani 15 lira felan. Kuş alcağımız zaman belçikaya mı gelek napak anlamadım

Sizlerin onerisiyle aldigim kus hakkinda fikirlerinizi bekliyorum (cins,irk,y...

kuş 5 euro mu yoksa değişim mi 5 euro

Evet kusun fiyati 5 euro, evinde besleyip satanlar 5-7 euro arasinda degisiyor. Normal petshoplarda yavru olmayan kuslar dahi 15 euro filan ama ben evinde uretim yapandan aldim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
güzelmiş fiyatlar kuşunuz sağlıklı güzel kuş maşallah

3 le çarpmadan düşürsek burada 40 lira ama sen 15 lira alıyorsun kendi paranla