petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

SKT Kontrol Ediniz

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhaba arkadaşlar, ben normalde bir çok ürünün son kullanma tarihine bakarım fakat bulunduğum semtte bir petshop vardı ve biraz da samimiydim. Laf lafı açtı konuştum naptım öyle havadan, sudan, kuşlardan vitamin alayım dedim. Aldım, eve geldim ve sonradan (1 ay sonra) fark ettim ki son kullanma tarihinin bitmesine 13 gün varmış, baktım üretildiği tarih 2011 umarım bir zarar vermez. Gerçi fazla kullanmadım ama, yinede inşAllah zarar vermez. Krakerde bile varsa son kullanma tarihi bakın derim arkadaşlar, kolay gelsin :)

2. Sevtap DERİN

Teşekkürler bilgilendirme için. Bende bugün mama aldım ve hemen son kullanma tarihine baktım neyseki bitmesine 8 ay var. Mutlaka kontrol edin arkadaşlar.

3. Tevfik AKTUNÇ

Sevtap, mama işini Serkan abiler halletsin derim. Ben ikidir onlara sipariş veriyorum, inan kuşlar mamayı yemek için birbirlerine saldırıyorlar :) Benim bile canım çekiyor o derecede diyeyim yani sen anla, yaptığım sadece havuç ve yumurtayı rendeliyorum 2 kaşık atıyorum mamadan kuşlar coşuyorlar :)

4. Sevtap DERİN

Ama ben aldım hemde Quik ve 5 kiloluk. :D Bilmiyorum bir anda gözüm karardı ve aldım. :(

5. Tevfik AKTUNÇ

Keşke almasaydın ama neyse sen dediğim gibi bir sipariş et, dene ve gör derim:)

6. Sevtap DERİN

Ya ne bileyim işte kargo falan ile uğraşmak istemedim. Her şey bir anda oldu. :( Koca mamayı nasıl bitireceğim şaşkınım ve nasıl muhafaza edeceğim konusunda da.

7. Tevfik AKTUNÇ

Dolaba koyabilirsin, artık neyse diğer sefere Serkan abilerden alırsın. Kargo falan sorun değil, Muhammet veriyor öğlen benim elime 24 saat geçmeden ulaşıyor. Hem takipte ediyorsun verdiği kod ile ;)

8. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tevfik kullandigin vitamin toz ise sorun tesgil etmez ama sivi ise kullanmayi kez..Toz ilaclar son kullanma tarihine kadar tuketilebilir sıkıntı olmaz.

9. Tevfik AKTUNÇ

Toz ama ben yinede kaldırdım attım abi, zaten kullanmıyordum. Vitaminleri pek sevmiyorum açıkcası :) Yani öyle toz, sıvı falan sevmiyorum. Doğal yöntemler daha iyi diye düşünüyorum :)

10. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Ilac takviyelerine bende karşıyım ama Supervit i herkez in kullanmasini oneririm..Ben yillardir sadece onu kullaniyorum cok faydasini gördüm..

11. Tevfik AKTUNÇ

Tamamdır abi süpervit alırım petshop'a gittiğimde, teşekkürler :)

12. Serkan ERKAN

Beğenileri:
    1
    Rica ederim yeterki faydali bilgiler verebileyim sizlere..

Sayfayı Paylaş