petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

slm yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Egzotik İspinozlar Hakkında Genel Bilgiler' forumundadır ve Poyraz KURT tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Poyraz KURT

Poyraz KURT New Member

Beğenileri:
    0
    Bi çift hint bülbülü almak istiyorum
    Benim 2katkı üretim kafesim var 2.karda muhabbet kuşum var 1.kafa hint bülbülü almak istiyorum dogrumudur sıkıntı çıkarmı
    Diyet aklıma takılan hint bülbülü kafes ici nasıl olmalı yuva tüneli yemliği iç aksesuarları düzeni yapılması gerekenler neler
    Yardımlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Guncel....

2. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    Muhabbet Kuslarıyla Hıt Bulbulunu Aynı Yeremı Koycaksın Ayrı yermı aynı yerse OLmaz zaten Kafes İçide ymusak ınce otlar gbı seyler kurumus cımen selpak gıbı seyler verın yuva ıcınde yemlık normal kus yemlıklerı olur kafes buyuk olmalı hareket etmelerı ıcın hareket edıyorlar sureklı eger dar bı kafes olursa serbest hareket edemezlerse strese gırerlerbirbirlerini yolarlar hastalıga duserler bende vardı o yuzden ölduler.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=14711]Poyraz KURT[/MENTION] hiç bulaşma o işe sen muhabbete devam et :)

4. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Hint bülbülleri gerçekten yabani hayvanlardır evde beslemeyi düşünüyorsanız size çift almayı tavsye etmem, bu kuşlar muhabbet gibi değiller en ufak bir şeyde rahatsız olup yeni doğan yavruyu yuvadan vahşi bir şekilde atarlar...

#4 Emrehan DİLEKÇİ, 11 Mart 2015
    Son düzenleme: 11 Mart 2015
  5. worm32

worm32 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş sana bişey soracam bende kesik boyun ispinozu besliyorum yavruyken aldım ama zerre evcilleşme örneği olmadı bende sen nasıl yaptın bu işi ?? elimden ara sıra yem yiyor ama ele gelme falan yok hatta kafese mama koyarken kaçıyor vs nasıl bir öneride bulunabilirsiniz bana ??

6. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu iş sabırla olmalıdır ve kesinlikle onları korkutucu ve tehdit edebilecek durumlara düşürülmemelidir...

7. YusufAysa

YusufAysa New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler muhabbet kuşundan yani çiftleşmeye hazır olup olmadıklarından anlayan varsa bana whatsapptan yazabilir mi burdan fotolarını yükleyemedim yardım pls

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:36 -->-> Daha önceki mesaj 12:35 --

05384167878

Sayfayı Paylaş