Karadeniz Pet

snopy için erkek dedi satıcı şüphem var

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
satıcı beyazın cinsiyeti zor oluyor ama erkek dedi. 10 gün olmuştur yuvadan atlayalı dedi. birde siz bakarmısınız. yavru olduğu için bulamadık derseniz canınınz sağolsun :)
MAŞALLAH
snopy biraz daha büyüdü dişiye dönmeye başladı sanki davranışlarıda dişi gibi, ele gelip gagalaması kendni sevdirmemesi. tekrardan danışmak istedim.

PvQyN6.jpg

Son düzenleme:
Banada erkek gibi geldi , tam olarak gozukmuyor resimlerde , henuz yavru bir kus dogru soylemis

bende erkek gibi hissettim ama beyazlarda tam anlaşılmıyor diyince şüpheye düştüm. 15-20 gün takılın istemezse seni getirirsin değiştitiriz dedi :).

Guzel bir kus bu mutasyonu bulmak zor oluyor , guzel bir bakimla yakisikl olur :)

bizde gördüğümüzde çok beğendik inş. alıştırırım kendime diğer konumla ilgili fikirlerinizide almak isterim;

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/hobihane-icin-yardim-23502.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:26 --

snopy biraz daha büyüdü dişiye dönmeye başladı sanki davranışlarıda dişi gibi, ele gelip gagalaması kendni sevdirmemesi. tekrardan danışmak istedim.

PvQyN6.jpg

%100 dişi........

maşallah çok güzel bir kuş. bence en az 3-4 aylık yavru ve dişi

Geri