petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

snopy için erkek dedi satıcı şüphem var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    satıcı beyazın cinsiyeti zor oluyor ama erkek dedi. 10 gün olmuştur yuvadan atlayalı dedi. birde siz bakarmısınız. yavru olduğu için bulamadık derseniz canınınz sağolsun :)
    MAŞALLAH
    snopy biraz daha büyüdü dişiye dönmeye başladı sanki davranışlarıda dişi gibi, ele gelip gagalaması kendni sevdirmemesi. tekrardan danışmak istedim.

#1 ERKİN AK, 19 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 6 Ağustos 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Banada erkek gibi geldi , tam olarak gozukmuyor resimlerde , henuz yavru bir kus dogru soylemis

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    bende erkek gibi hissettim ama beyazlarda tam anlaşılmıyor diyince şüpheye düştüm. 15-20 gün takılın istemezse seni getirirsin değiştitiriz dedi :).

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Guzel bir kus bu mutasyonu bulmak zor oluyor , guzel bir bakimla yakisikl olur :)

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    bizde gördüğümüzde çok beğendik inş. alıştırırım kendime diğer konumla ilgili fikirlerinizide almak isterim;

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/hobihane-icin-yardim-23502.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:26 --

snopy biraz daha büyüdü dişiye dönmeye başladı sanki davranışlarıda dişi gibi, ele gelip gagalaması kendni sevdirmemesi. tekrardan danışmak istedim.

6. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    %100 dişi........

7. aysenn
    Gizli

aysenn Guest

maşallah çok güzel bir kuş. bence en az 3-4 aylık yavru ve dişi

8. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    teşekkürler bende öyle düşündüm birden beyaza dönünce satıcıda emin değildi değişebiliyr demişti yanına erkek almak sart oldu

Sayfayı Paylaş