soguk algini acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    Arkadaslar kus siguk algini olmus gidici duruyor yem yemiyor kuraak boş ne yapwyım siingayla verecem ne vereyim siringqylq

2. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    189
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Yavrulara verdiğimiz bebekler için kavanoz mamalarından verebilirsin. Tahıllılardan olsun.
    Ben soğuk algınlığı olan kuşlara vitaform veriyorum, suluğa 1 mercimek tanesi kadar eklemek yeterli gelecektir.

3. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    Bu saate bakkal eczane bulama ..... Piinc ununu danino gibi kivama getiirp veraem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

.................

4. iss

iss Profesyonel

Beğenileri:
    2
    Sakın içinde süt olan o bebek mamalarını kullanmayın. Sütün her formu kuşlara zararlı. Pirinç unu, mısır unu, ırmik lapa yapın verin. Kaynatılmış ılıtılmış suyla yapın. My bestpetshopta 100 gr bölünmüş elle besleme mamaları var. Bence şu dakika sipariş verin. Eğerki çok kötü durumdaysa vitafrom değilde neo-terramycyn öneririm ben.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    368
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Geçmiş olsun adaş inşaallah düzelir :( kanarya yemi deneseydin daha rahat kırar bir de ortamının sıcak olmasına dikkat et

Sayfayı Paylaş