petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

soguk algini acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Arkadaslar kus siguk algini olmus gidici duruyor yem yemiyor kuraak boş ne yapwyım siingayla verecem ne vereyim siringqylq

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yavrulara verdiğimiz bebekler için kavanoz mamalarından verebilirsin. Tahıllılardan olsun.
    Ben soğuk algınlığı olan kuşlara vitaform veriyorum, suluğa 1 mercimek tanesi kadar eklemek yeterli gelecektir.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Bu saate bakkal eczane bulama ..... Piinc ununu danino gibi kivama getiirp veraem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

.................

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sakın içinde süt olan o bebek mamalarını kullanmayın. Sütün her formu kuşlara zararlı. Pirinç unu, mısır unu, ırmik lapa yapın verin. Kaynatılmış ılıtılmış suyla yapın. My bestpetshopta 100 gr bölünmüş elle besleme mamaları var. Bence şu dakika sipariş verin. Eğerki çok kötü durumdaysa vitafrom değilde neo-terramycyn öneririm ben.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Geçmiş olsun adaş inşaallah düzelir :( kanarya yemi deneseydin daha rahat kırar bir de ortamının sıcak olmasına dikkat et

Sayfayı Paylaş